2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Çatı ağrısı olan arkadaşlar bugün ben de bir hafifleme geldi gayet rahat yürüyorum bebeğim pozisyon değiştirmiş olabilir belki bir iki günlük bir şeydi umarım sizdede aynı rahatlama olur

Canım çok fena bir şey bu gaz ve bağırsak sancısı hala düzelemedim. Oğlanda bir yandan tekme attığı için karnımın acısı geçmiyor hiç. Devamlı bir sizi nefes alırken zorlanma. Allah yardımcımız olsun. Benim doktor bası oturmuş dediydi ama kanala mi oturdu bilmiyorum çünkü karnım aşağı inmedi henüz
Hiç sancısız suni şancı ile nasıl olacak bende bilmiyorum ama rabbimden hayırlısı inşallah inşallah sende en hayırlı vakitte kucağına alırsın canım. Biz ne yaparsak yapalım onların dünya nefesi alacağı salise bile belli aslında. Hakkımızda hayırlı olan olsun inşallah

Karnımın acısı derken ne tarafta karnınızın. Sağ üst tarafta mı

Kızlar bişey soracam şimdi ben bebeği emziriyorum gogsumun önünden alıyorum yatağına yatırıyorum uyanıp ağlıyor tekrar alıyorum emziriyorum bu böyle üst üste sürüyor ben ilkin doymadigini sandım ama sütüm geliyor artık çok yoruluyorum böyle şimdi yine emzirdim yatağına uzattım ağlamaya başladı bende emzik koydum agzina tuttu emdi uyudu galiba Bebek emmek istiyor sürekli sizce şimdiden emzige alıştırmak kötü mü ben pek anlamıyorum da

Benimde tam 22 mayıstı canım. Doktor ilk gebelik olduğu icin kilosu ve pozisyonu uygun olduğu için ilk normal deneyelim dedi. Evet kendi sancimla normal olsun istiyordum ama hayırlısı bakalım artık. Inşallah canım en önemlisi o sağlıklı olmaları rabbim hayırlı bir şekilde kucağımiza almayı nasip etsin inşallah

Hiç sancım yoktu su patlayıp acile gittik arabadan zor indim ağrı hastanede başladı :) Belki tesadüf oldu ama bacakları 2 yana aça aça 20 kat indim çıktım aralıksız buna bağlıyorum :) Bayram da geliyor gün geçecek dışkısını mı yapar sezeryana mı dönsek gün alsak vs derken çıktı geldi bayram şekerimiz

Bende bekliyorum ama en ufak dogum belirtisi yok ilkim 38+4 de dogmustu bu kizce gamsiz cikti iyice
Yerlerini cok sevdiler galiba anlamadim ben de, tamam iyi olsunlar da hadi artik 11 Mayis a randevum var doktorum ac gel dedi, normalde nst de hareket ciksin diye hep tok gel diyen doktor bu defa ac bekliyor beni, bebegin durumuna bakip sezeryanla alalim deme ihtimalinden şüpheleniyorum şuan kendimce. O tarihe kadar bol dua, cok çömelip oturmaca bende. İnşallah niyetlenir gelmeye kendiliginden.

Sürekli emzirin bebek emzige alışırsa tokluk hissi gelir emme süresi azalır ve sütünüz azalır ilk birkaç ay idare edeceksiniz mecbur.

Doyduğundan emin misiniz. Benim de aynı olmuştudoymuyormuş kilo kontrolünde çıkmıştı. Mama verince durmuştu.

Tamam canım sen gelince yaz bana da. Bak bi de internette sezeryandan 2-3 hafta sonra korse takmaya başlayın diyor ister zamanlama olarak da öyle yap.
Hemen takabileceğimi sanmıyorum zaten pek. Ağrılarım devam ediyor çünkü. Bir iki hafta daha bekler duruma göre takarım olmazsa

Benim de en korktuğum şey. Ev boşalınca ne yapacağız acaba annemler bayram sonrası dönecek. Büyük ihtimalle ben de onlarla giderim. Bir 10 gün de öyle geçer. Dönüşte cümbüş olur bize büyük ihtimalle

Kızlar dört saat önce spinal anestezi ile doğum yaptım. Ameliyathanedeki herkes çocuk doktoru da herkes çok iyi maşallah dedi. Ben odaya geldiğimde eşim dedi ki iki kere kustu. Hemşire de bu önemli bir durum yenidoğan bölümüne bir gosterelim dedi. Gidiş o gidiş bebeğim hala orda oksijen veriyorlarmış. Az önce çocuk doktoru geldi iki saattir oksijen veriyoruz ama nefes alışverişleri hala düzensiz, yogunbakima yatış yapacagiz dedi. Düzelmezse daha ileri bir merkeze sevk ederiz dedi.
Çok üzgünüm zaten daha ayağa kalkamadığım için göremiyorum da ... Elim ayağım dolanmış gibi.. Solunum problemi yaşayan birkaç arkadaş vardı ama eski mesajlardan bulamadım şimdi

Ben aldım Bi tane penti den canım. Gelsin bakayım duruma göre size yazarım. Şundan aldım

Eklentiler

• Screenshot_20210507_190547_trendyol.com.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 31
Karnının aşağı indiğini nasıl anlıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…