2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Ekinbugra arkadaşa yapmışlar. Off çok ikilemde kaldım şimdi illa yapilmasi gereken bisey mi bu elini nasıl sokacak zaten vajinismus geçmişim var
Cihazla ucundan bakıyor tam sokmuyor benim öyle oldu
El kısmına gelirsek elini sokmuyor zaten kasmadikca hissetmiyorsun bile tek parmak galiba sokuyor yada 2 benim dar olmasija rağmen orasi histtemedim cok

Kızlar simdi bu ne ise yarıyorrr ben hala cözemedim
Kalkan bu işte şuan konuştuğumuz. Bunu memelere koyuyormuşsun acımıyormuş birde süt topluyormuş. Gerçek boyutları böyle

Eklentiler

• 16180835659762215710695569075505.jpg
    193,7 KB · Görüntüleme: 43
Ben de istiyordum gümüş kapaklardan. Ben de çok çektim ya. Diğer avent gibi kalkanlar işe yaramadı ben de. Aksine ucu kuru kalıp daha çok acıyordu. Hangi marka aldın gümüş kapağı? Çok kararsızım çok ucuz da değil silverret mi ne vardı

Ekinbugra arkadaşa yapmışlar. Off çok ikilemde kaldım şimdi illa yapilmasi gereken bisey mi bu elini nasıl sokacak zaten vajinismus geçmişim var
Ama onda farklı bir sorun varmış. Ortada bişey yokken yapmazlar. Ayrıca sen sezaryen demişsin zaten o kesinse sana yapmazlar q

Size çok erken bakmışlar normalde son haftalarda bakılıyor benim kızımda 34. Haftada nts'de sancım olunca açılma varmı diye bakilmisti onda bile bir hafta sonra nişanim gelmişti ikinci bakıldığında 39+2. gündü ondada muayene sonrası doğumum başlamıştı zaten
Gümüş gögüs kalkanı alacağım bende ilk doğumumda hiç bir krem vs işe yaramamıştı bundan ümitliyim.
Ben aldım çok övüldüğü için çokta umitliyim kizimdayken çok çektim göğüs yaralarindan hiç bir krem fayda etmemişti en son ayva çekirdeği jeli iyi gelmişti şimdi lansinoh krem almayı bile düşünmüyorum gram ise yaramamisti kizimdayken, ayva çekirdeği biriktirdim kıştan gümüş kapak yanında yine o jeli yapmayı düşünüyorum temennim hiç yara olmaması tabiki
Yani sezeryan isteğime rağmen çatı muayenesi yapacak mı
Sezeryanda gerek duymaz sanırım doktorun ama şimdiden sen kendine stres yapma tek parmak yada iki parmakla kontrol ediliyor zaten kendini kasmazsan hissedilmiyor bile

Silvermom almışım gayet kaliteli duruyor 37. Hafta gibi kullanmaya başlayacağım kullanma kılavuzunda doğumdan 2,3 hafta önce kullanmaya başlayın yaziyor şimdi baktım ben 138 liraya almışım şuan fiyatı 215 lira olmuş fiyatı baya artmış bebeğe hiç bişey almadan ilk işim onu almak oldu ilkinde doğum sancısı solda sıfır kalmıştı göğüs yaralarinin yanında artık kanamaya baslamisti çünkü

Ay korktum o derece kotu mu oluyor bu benim ilk gebeliğim ne alsam bilemiyorum

Ay korktum o derece kotu mu oluyor bu benim ilk gebeliğim ne alsam bilemiyorum
Herkeste aynı olacak diye birşey yok hiç yara olmayan arkadaşlarımda oldu ama ben çok çektim kızım 28 ay emmisti 28 ay boyunca ara ara yaralarım tekrarladı lansinoh kreme mucize diyende var ama bana gram fayda etmedi oda, bu işler şans işi birazda denize düşen yılana sarılır misali herkes övünce bende ilk gümüş kapak aldım bu sefer ilkinde aldığım kremlar silikon uçlar bir gümüş kapak parası etmişti zaten

Gecen ebebeke girdim su gogus koruyucular mezdekenin zilleri gibi dikkatimi cekti alarm takmislar dedim rakam oldukca yuksek heralde ki, simdi sizler yazinca farkettim. Bende gogus kalkani ve kremi var tabi ihtiyac olursa alicaz umarim yara falan olmaz. Onun acisi cooook fena . Kan geliyo resmen ve ben sitmalanmistim goguslerim sismisti. Surekli sagmayi dusunuyorum insallah

Lansinoh bana da fayda etmedi, susam yağı bile ondan daha iyi geldi

Ahahaha ilahi mezdeke zilleri Ben de hazirlik olarak bu gumus kapaklardan almistim gecen gun geldi, esime gosteriyordum isim bitince bunlarla lastik taksak zil yapip oynariz diye. Cok hafif geldi bekledigimden, tuy gibi, ben nedense metal cay tabagi gibi hayal etmiism agirligini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…