2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar ramazan geliyor benim için çok sıkıcı geçecek her yer kapalı her şey yasak zaten. Ailem yada arkadaşımda yok. Eşimde oruç tutunca halsiz oluyor bir şey yapmak istemiyor evde öyle oturucam.

Göğüs acısı çok zor diyorlar önceden alıp koyayım dedim bende. Aldım bi kere mecbur kullanıcam evde takar gezerim göğüs pedi almadım onu gerekirse alırım.
Bebek doğru tutarsa göğüs yara olmuyor canım benim de 20 gün falan yaraydı kanıyordu youtube dan izleyerek yaptım emzirmeyi bence şimdiden emzirme videoları izleyin çok faydası oluyor

Bebek doğru tutarsa göğüs yara olmuyor canım benim de 20 gün falan yaraydı kanıyordu youtube dan izleyerek yaptım emzirmeyi bence şimdiden emzirme videoları izleyin çok faydası oluyor
Benim göğüs ucum mercimek kadar o yüzden doğru tutturmam gerekiyor yoksa çok zor olacak gibi.

Yoğun kıvamlı beyaz bir akıntı oluyor ama bir iki gündür arttı akıntı özellikle sancim olduğu zaman yada ayakta fazla kaldıysam artıyor endişelendim acaba normal mi diye sordum
Benimde ayakta kalırsam yürürsem hem beyaz hem su gibi akıntım oldu her zaman. Günde 5 kez falan çamaşır değiştiriyorum.

Tam su annayiptir soylemesi hurma yerken yazmissiniz :)) kilo alip almamak inemli degilmis bu istengercekten bebek besleniyosa problem yok

Benimde ayakta kalırsam yürürsem hem beyaz hem su gibi akıntım oldu her zaman. Günde 5 kez falan çamaşır değiştiriyorum.
Bende de ayni sekilde yuruyuncenfln geliyor o akinti organik ped kulkaniyorum surekli degistiriyorum ama disardaykennyurudugumde fln artiyor oturunca cok bisi yok

Kızlar herkese selam,
Giremedim buraya takipte edemedim.
Korona pozitifiz.
2 gündür çok ağırdım.
Hastanede sürekli serum yedim.
Ateşim 38.5 ve dirençliydi bi ara beni araştırma hastanesine sevk düşündüler.
Öyle korku dolu zamanlar geçirdimki.
Sürekli kan alındı sürekli serumlar iğneler.
Saatlerce tiredim ateşten.
Bebek için korktum.
Hastaneler dolu doktor enfeksiyon kaparsın bebeğe daha riskli ,bebek hareketlerini takip et dedi.antibiotk ve parol kullanıyorum.
Allaha şükürler olsun bi parça daha iyiyim ateşim dirençli ateşten normale döndü.
Hamile olunca elleri kolları bağlı kalıyorlar yapılacaklar kısıtlı.
Rabbim kümseye yaşatmasın hala halsizlk ve baş ağrım var ama bukadarına şükrediyorum.
Lütfen şu son zamanlar kimseyle görüşmeyin.
Özellikle çocukları öpüp kokluyoruz bana yeğenimden geldi mesela.
Hepiniz Allaha emanet olun,dua edelim birbirimize

Inş en kısa zamanda atlatirsiniz cnm Rabbim şifa versin

Bende de ayni sekilde yuruyuncenfln geliyor o akinti organik ped kulkaniyorum surekli degistiriyorum ama disardaykennyurudugumde fln artiyor oturunca cok bisi yok
Bnm yoğun kıvamlı olunca bi endişelendim hatta fark ettiğimde eyvah nisan mı geldi diye bi tedirgin oldum ama şükür değildi beyazdı rengi

Çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun çok zor bir durum hele bir de bu son zamanlarda ins atlatırsın bebeğine de bişey olmaz merak etme sağlıkla kucağına da alırsın

Çok geçmiş olsun bundan sonra daha iyi olursunuz inşalalh sağ salim sağlıkla bebeğinize de kavuşun

Benim göğüs ucum mercimek kadar o yüzden doğru tutturmam gerekiyor yoksa çok zor olacak gibi.
Bana birde lansinohun küçük bir pompasını aldırmıştı çocuk doktoru . Daha yeni doğum yaptığımda göğüs ucun küçük diye. Onunla vakum yapıyordum sonra memeyi tutturuyordum. Bir bak istersen işe yarayabilir.

Çok geçmiş olsun. bende çok korkuyorum kapmaktan ama çemberde daraldı gibi . Bu illeti herkes olacak görünüyor

Merhaba kızlar birşey soracağım akıntınız oluyor mu oluyorsa nasıl bir akıntı oluyor
Benim akıntım gun içinde çok oluyor, sarı renkli. Açık sarı gibi ama hep tedirgin oluyorum acaba bu sarı mi yoksa yeşil mi diye. Yeşil akıntı tehlikeli demişti doktor. Yeşil dediği koyu yeşildir umarım

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Bu süreci sorunsuzca atlatıp bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim

Suyu bol iç cnm kaşıntı sizi fln yoksa sorun yoktur diye heralde ama doktoruna sor genede istersen detaylı olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…