2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Göğüs acısı çok zor diyorlar önceden alıp koyayım dedim bende. Aldım bi kere mecbur kullanıcam evde takar gezerim göğüs pedi almadım onu gerekirse alırım.
Göğüs pedi aldık ben dışarı sağlık ocağına aşı için giderken süt akarsa diye
Gümüş kalkan almadım valla gereksiz bence adı var gibi
E bebekde indirim varken silikon delikli deliksiz kapak vardı ondan aldım evde kullanmak için

Bana yaptılar 1. Şu detaylida kısa gozukmus rahim ağzı uzunluğu mecbur baktılar ama normal çıktı ultrasonda bazen yanlış ölçüm olabiliyor dediler
2. De yeni sayılır 2 hafta oldu anca hem cihazla hem eliyle baktıhic sevmiyorum su alttan muayene işini baskı ve pelvis ağrısı ve sancı olunca bakmak zorundayız dediler ona göre normal yada sezeryan ne zaman olacka hesapliyorlar bebeğin konumu açılma vs mis oyle dedi.

Gümüş gögüs kalkanı alacağım bende ilk doğumumda hiç bir krem vs işe yaramamıştı bundan ümitliyim.

Onuda gördüm hemen yırtılıyor demişler o yüzden almadım. Bunu ne zaman takmam gerekiyor ilk olarak?

Yani sezeryan isteğime rağmen çatı muayenesi yapacak mı

Bende hamile kalmadan önce kilo aldım keşke onlarıda versem kurtulsam

Çatı muayenesi için çok erken. Son haftada yapmıştı bana doktorum. Çatı muayenesi doğumu da tetikleyebiliyor çünkü.benim öyle oldu.
Ekinbugra arkadaşa yapmışlar. Off çok ikilemde kaldım şimdi illa yapilmasi gereken bisey mi bu elini nasıl sokacak zaten vajinismus geçmişim var

Soylemistim ama bundan en az 2 ay önceydi. O da henüz bu konular için erken şimdiden bunları düşünme dedi
Evet direk tamam demiyorlar. Benim gittiğim doktorlarda normal doğum yanlısıydı erkenden doğumun nasıl olacağına karar vermek istemiyorlar. Ben ne zaman doğum yapıcam diyorum ona bile planlamak için erken diyor ama ailem gelecek o yüzden bi dahaki kontrolde kesin tarih sorucam.

Ayy bakalim bana tarih verecek mi bu gidisimde

Yooo ben kızda aylarca kullandım yırtılmadı. İhtiyaç duyacaksın zaten memitolar alev alev yanmaya başlayacak atlet sütyen vs değdikçe, işte diyeceksin zamanı geldi
Ben sutyende bile daralıyorum evde hiç kullanmam. Evde kimse olmasa tek bunu takıp gezerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…