2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Benimki de geldi. XL almıştım. Şuan çok iyi oldu tam. Bu göbekle tabi. Göbek gidince de rahat şekilde giyebilirim ama biraz bol sorun olmaz. Teşekkür ederim bu arada. Senin paylaşımını görüp aldım
Bende gelince hemen yikadim ama kocaman duruyo bi giydim koca gobekle tam azicik salak olcak insallah dogumdan sonra rahat rahat giyeriz insallah.
Gule gule saglikla kullan arkadasim sende

Lcwda görmüştüm bir tane göbek kısmında buzgü vardı hamilelikte de kullanmak için sizdekinde de büzgü varmı büzgülü olunca sevemedim görüntüsünü sitesinden baktım iki çeşit var birinde büzgü net belli ama diğeri fotolarda pek belli olmuyor normalde lcw atletlerini kullanmayı seviyorum zaten

Arkadaşlar p.tesi randevum var. 35+6 olucam. Sanırım nst ye de girecekmisim, ilk defa giricem bu arada. Ben şunu sorucam saçma olcak ama, doktor çatı muayenesi ya da herhangi vajinal bir muayene yapar mı acaba? Sezeryan istediğimi de söylemiştim.

Yok canim yapmaz
Beni karindan rahim uzunluguna bile bakiyor.
Bende sezeryan olacagim
Hic alttan muayene vs kontrol olmadi ben 34+3 um 2.defa girdim
Carsamba tekrar giricem nstye

Canm bn cok zor hamilelik gecirdim ondan alamadim..panik atak anksiyete var bende beni mahvetti yiyemedim dogru duzgun bir sey..sonra az kendimi toparladim ilacla 25 ci haftadada gebelik sekeri cikti simdide az fazla yesem yukseliyor..
Çokkk geçmiş olsun canım benimmm Allahımm bebişini sağsalimm kucağına almayı ve bi ömür musmutlu yaşamanızı nasip etsinn

Bende 2 çorap giyerek geçirdim bütün kışı kaloriferler en yüksek derecede yanıyor hala üşüyorum. Ankaradayım güneşi görmedik zaten hergün hava durumuna bakıyorum. Havalar ısınsın artık

Çok kilo almayanlar olarak bebek doğunca direk eski kilomuza mi inicez acaba onu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…