2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Nasıl basardınız ya keskee ben de o kadarcık alsamm
Ben de 62 ile hamile kaldım, bu sabah tartildim 68.8 çıktım 3 hafta önce doktorda 69.4 çıkmıştım. Kilo mu verdim anlamadım. Benim az kilo almanın nedeni ilk aylar bulantılarımdan bisey yiyemememdi. Hatta kilo vermiştim o zaman. Çikolata asla gormek istemiyodum mesela. 5. aydan sonra bulantılarım azaldı ama hiçbir zaman iştahlı olmadım. Sabahları bı dilim ekmek zor yiyorum.

Ben penti mağazasından 3 al 2 öde kampanyası var diye 3 tane emzirme sütyeni aldım, denemek yasaktı ama değişim ve iade var dedi kız. 260 TL ödedim üçüne. İkisi farklı modeldi sıktı sevmedim. Bi tanesi rahat oldu . Sonra bı baktim internet mağazasına mesela ben tekli olarak almış olsam 140 a gelen sütyen online da 104 lira. Sizce iade edip online mi alsam yoksa hiç uğraşmasam mi?

Bende pentiden aldım. Normalde 75b lotus modeli alıyordum .85d aldım biraz büyük geliyor ama 80c denemiştim sırt kısmı küçük gelmişti. Rahat rahat giyerim dedim. Önümüz yaz ince giyinirim diye kaplı aldım. İkisini 140₺ Ya da 160 ₺ye aldım.
Ben olsam iade ederdim. Daha uygunsa internette de bedeni varsa direkt verirsin zaten siparişi

Benim de pembe renkli olan emzirme sütyeni 85c rahat oldu. Diğer ikisi de 85c başka modeldi arkası sıktı. Eğer diğer ikisini verip hepsini pembe alırsam 280 e geliyor. Eğer aynısından online dan 3 tane alırsam da 315. Ama işte aynı sutyenden 3 tane almak mantıklı mı onu bilemedim

Diğer sütyenlerin arkasına kopça bölümüne uzatma aparatları takılıyor onlardan alın kilo verdikçe sırttaki genişlikte azalacak nasıl olsa o zaman aparatı çıkartıp kullanırsınız bende suwenden 3 al 2 ödeden 280 liraya aldım aldım bir tanesi daha şık hafif dantelli bir model o biraz sıktı ilk baş aparatla kullanacağım kilo verince aparatı çıkartıp kullanırım

Kiz bu arada sizler pusetinizi park yatak alan varsa aramizda onlari sildiniz mi eger sildiyseniz neyle sildiniz ya
Pusetin ve ana kucaginin bütün kumaş bölümleri makinada yikaniyor benim onlari direk makinada yikayacagim park yatagida beyaz sabunlu suyla siler durularim diye düşündüm

Aparatı ilk kez duydum bı bakayim olmazsa öyle yaparım. Normalde sütyen hiç hiç sevmiyorum. Hele evde hiç takmıyorum. Ve en nefret ettiğim alışveriş sütyen alışverişi

Kızımda bebefox marka emzirme atleti kullanmıştım rahattı şimdi bende daha almadım bildiğimden sasmayip yine aynı markayi alacağım sanırım yazın atlet kullanamam sütyen aldım ama kışında atletsiz yapamayanlardanim

Kizlad lcw geceligim geldi 2xl aldim bayag buyukk . Kaliplari hamile koleksiuonunun cok buyuk bunu baz alin mutlaka.

Bir de ben uygulama indirdim hamile urununlerinin cogu online de var magazalarda yok cok baktm aklinizda bulunsun
Benimki de geldi. XL almıştım. Şuan çok iyi oldu tam. Bu göbekle tabi. Göbek gidince de rahat şekilde giyebilirim ama biraz bol sorun olmaz. Teşekkür ederim bu arada. Senin paylaşımını görüp aldım

Ben sırtı sıkan olursa aparat takıyorum. Bir de benim önceden de 2 tane penye sütyenim vardı. Onlar daha rahat ama uç göstermesi kötü işte. Evde onları takarım diyorum. Dışarı çıktıkça diğerlerini. Diğer bebeğim kış bebeğiydi o yüzden penye ile geçirmiştim tüm zamanımı

Aparatı ilk kez duydum bı bakayim olmazsa öyle yaparım. Normalde sütyen hiç hiç sevmiyorum. Hele evde hiç takmıyorum. Ve en nefret ettiğim alışveriş sütyen alışverişi
Bense yatarken bile sütyenini cikartmayanlardanim aparatida annem kullanıyor ordan biliyorum şöyle bişi

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-10-17-43-03-435_com.android.chrome.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 37
Ben de ilk hamilelikte penti almıştım. Hala dururlar onları kullanırım. Sen baya pahalıya almışsın internette 80.tl gibi Bi şey görmüştüm yanlış mı gördüm ki? Tabi ben alırken tek çeşit emzirme süt yeni vardı. Şimdi yeni çıkmıştır belki. Ben çok uyguna almıştım 3 sene önce. Üç Sütyen 120 gibi bişeydi.

Penyeler çok rahat oluyo ama işte ince oluyo. Hayatım boyunca bı tane sevdiğim sütyenim oldu, bir İngiliz markasiydi sanırım, Türkiye'den cekildi sonra. Parçalana kadar giymiştim

Kızlar e bebekte indirim var. 9 TL ye ikili uuzn kol zıbın lar aldım kışın kullanışlı oluyor.ve normalde iki liler en az 30 40.lcw da falan.
Yaz için de 6 7 TL ye bir sürü zıbın aldım. Bi bakın isterseniz

Bu penti online de 104 TL. Mağazada 140 TL tanesi, 3 al 2 öde var. Acemiligime geldi hiç bakmadım online a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…