2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar 30 yaşındayım gömülü 20lik dişim çıkmaya çalışıyor şimdi sırası mıydı ya yaşlılar gibi yemek yiyorum damağım diş etlerim yara oldu.

Imom daki folik asit quatro değilmiymis

Bende 15 mayıstan sonra doğurucam muhtemelen. Eşim ikizler olmasın diyor. Boğalarda obur oluyor diyorlar. Gönlüm iki burçtan yana da değil napıcam bilmiyorum
Obur demeyelim de gelismis damak zevkleri olacak diyelim Hem zaten bu dogum haritasi islerinde her insanin kendine has olunca detaya indiginde genellemenin anlami kalmiyor. Boga dogup da tum haritasi ikizler olan insanlar ikizlerden daha ikizler olur. Supriz yumurtalarimiz

Ben daha önce sorduğumda bana bırakacaksın haftana göre bebeğin durumuna göre seçeneklerimizi söyleyecem yoksa tepinsen de dediklerimin dışına çıkamayız demişti. Şu an söylediği sadece fakültenin yeni doğanına ve tobba bırakabiliriz bebeği dedi. Daha önce orda dogum yapmış arkadaşlarım var yeni dogan yogun bakım doktoru ve hemşirelerinin iyi olduğunu söyledi.

32. Haftamda kontrole gittigimde birakin nst ye girmeyi, ya da bu konuyu konuşmayı 3 hafta sonrasina tekrar randevu verdi doktorum takildim valla iyice bu konuya
Beni de 8 9 Nisan gibi Çağırdı.sanırım 36. Haftamda oluyorum o zaman. Muayene girmeden nst ye gir dedi. Diğer hamileliğimde de o haftalarda başlamıştık diye hatırlıyorum. Ama ben de erken giren pek duymadım. Arkadaşlar falan da son haftalar da başlamışlar. Riskli durumda olanları nst ye erken alıyor olabilirler.

Bende nst girdim 2 haftada 1 e düştü kontroller 32. Haftadan sonra öyleymiş Dr öyle dedi ama benim sancım da var ekstra bir durumda oldu ilaçlar kullanıyorum kasılma sancı önleyici amacında ama ona rağmen hala sancı oluyor arada benimki erken gelecek diye korkuyorum boğa burcu olsun istiyorjm ben de boğa burcuyum erken gelirse koç olma ihtimali var birde burcu da geçtim kuvez muhabbeti beni tedirgin ediyor onun stresi var

Doktordan doktora değişiyor. Herhangi bir durum olmamasına rağmen beni de 32.haftada nst ye aldı

Kızlar havalar ne kadar soğuk ya donuyorum bizim site yeni yapıldı o yüzden daha da soğuk. İyiki bu havalarda doğum yapmıyoruz.

:)) biz karı koca ikimizde boğa oğlan da boğa olacak büyük ihtimal evde 3 boğa nasıl olur bilmiyorum

Cok teşekkürler zaten hamilelikten önce bu kadar yoğun değildi varisim alınan kilo vücuttaki çoğalan kan hacmi etkiliyor sanırım , hep aklımda ama işte insan canı yanmayinca pek önemsemiyor birde çocuktan sonra yalnis yapmış olsakta kendimizi ikinci plana atıyoruz biraz

Valla benim 2.gebeliğim ikiside farklı.
Doktorlarım farklı oldugu için uygulamalarıda farklı.
İçin rahat olsun bebeğini karnında hissettiğin sürece herşey normal.
Sabır diliyorum hepimize az kaldı

Bende 15 mayıstan sonra doğurucam muhtemelen. Eşim ikizler olmasın diyor. Boğalarda obur oluyor diyorlar. Gönlüm iki burçtan yana da değil napıcam bilmiyorum
Aşkolsun boğa burcuyum şimdi oldumu pis boğaz falan erkeğini bilemem tabi benim oğlan İnşallah boğa olur diyorum tahmini doğum 24 mayis en gec 20 Mayıs olması için totem bile yaptım ikizler burcu korkulu rüyam etrafımda çok fazla ikizler erkeği var ve hepsi gecinilmesi zor karakterde insanlar
Boga burcu olarak karnım doydumu önüme en sevdiğim tatlıyı koysan bile yiyemem hamileliklerim dışında kilom hep sabittir kızımda doğumdan sonra hiç birşey yapmamama rağmen hamilelikte 14 kilo almistim 6 ay sonra 17 kilo vermiştim 36 bedenim biraz tatlıya düskünlüğüm var sadece önüme gelen yemeğe çok saçma bişey değilse asla ön yargili yaklasmam farklı tatları denemeyi severim yediğim yemeğin tadından içindeki malzemeleri baharatları secebiliyorum boğa burcunun tat duyusu biraz keskin oluyor

Hepimiz için en güzeli ve hayırlısı olsun inşalalh bence de doktor kadar ebe ve hemşireler de önemli çünkü ssvd deniycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…