2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Akşam ne yiyeceksiniz kızlar bi fikir verin
Bizim de antrikot almış eşim benden habersiz, döküm tavada yapacak maalesef. Hep sıçıyor yüksek ateşte ocak, yanındaki tezgah, yer hatta aspiratör bile batıyor hiç sevmiyorum döküm tavada bişiler yapmayı. Bi çözümünüz var mı bu konuda?

İnstagramda şöyle bir şey görmüştüm. İşine yarar belki

Eklentiler

• D39432D5-AD96-40F2-BDAC-48301BD67DCE.jpeg
    355,7 KB · Görüntüleme: 28
Biz bi kere yaptığımızda o kadar duman çıkmıştıki yangın alarmı çalmıştı
Döküm tavanın kullanımı, temizliği zor ben çözüm önerisi bilmiyorum

Ayran çorbası, yazlık konservem vardı taze fasülye yapmıştım ondan etli türlü bir de pilav yaptım

Gercektenmi cok rahatladim bak simdi. Evet bebek toplaniyo bi kenara nefes alamiyorum... insallah gecer.. Allah yardimcimiz olsun
Ben bazen sıkışıyorum yani genel olarak sanki midem akciğerlerim vücuda fazla gibi bebek sanki çok yer kaplıyo gibi hissedip nefes alamıyorum doğru dürüst ama bir ağrım olmuyor sadece nefes sorunum oluyordu bir iki gündür iyiyim.

kulak sesi içinde bazen ben kendi nabzını kulağımda duyuyorum o nefes alamadığım zamanlarda vs nabzımı duyuyorum yani çok gıcık bi durum

İnstagramda şöyle bir şey görmüştüm. İşine yarar belki
Aaa bu mantıklıymış.

Biz bi kere yaptığımızda o kadar duman çıkmıştıki yangın alarmı çalmıştı
Döküm tavanın kullanımı, temizliği zor ben çözüm önerisi bilmiyorum
Evet çok duman oluyor ben hiç girmiyorum mutfağa yangın alarmımız yok ama keşke olsaydı o zaman yapmazdı belki. Şimdi ne zaman kasaba göndersem kızacağın bişi aldım diye geliyor maalesef

Bende nefret ediyorum bu sicrayan yag temizliginden hic kizartma yapmadim daha evlendigimizden beri, en fazla sigara boregi o bile batiyor

Eşim ateşle etle uğraşmak istiyosa mangal yakmaya gidiyoruz elinden başkada bişi gelmiyor zaten. Bir yumurta kırsa beyazını ocağa kadar akıtıp yol yapar

Eşim ateşle etle uğraşmak istiyosa mangal yakmaya gidiyoruz elinden başkada bişi gelmiyor zaten. Bir yumurta kırsa beyazını ocağa kadar akıtıp yol yapar
Bu yıl pandemi nedeniyle hiç mangala gidemedik o yüzden içindeki ateş aşkını mutfağımı mahvederek gidermeye çalışıyor

Bende nefret ediyorum bu sicrayan yag temizliginden hic kizartma yapmadim daha evlendigimizden beri, en fazla sigara boregi o bile batiyor
Ben sigara böreğini yağlayıp fırın tepsisine diziyorum. Fırınlıyorum. Kızartma tadı olmuyor tabi ama oldukça tatmin edici oluyor benim için

Salgın falan mı var acaba ya be ağrısıysa bu
İli gündür bende de ishal gibi ama değil de karnımda bir burkuntu ağrı. Sürekli evdeyim üşütmem mümkün değil. Yediklerimi içtiklerimi gözden geçiriyorım yemek için kullandığımız su bile damacanadan hep. Anlayamadık. Ayaklarıma Sıcak uygulama iyi geldi yine de

Ne yazık ki olmuyor. Zaten tatile denk geldiği için atamıyoruz. İlk doğumum ekimdeydi. Ağustosta bi kaç haftam boşa gitmişti
evet yaa öyleymiş burda konuşulunca acaba dedim ama arkadaş bilgi verdi benim de ilk doğumum temmuza denk gelmişti seminerin bitip okulun başladığı gün iznim dolmuştu maalesef, bunda en azından ilk dönemi kapatacağız sonrası Allah kerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…