2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Yaa gündüz yememesi de kötü kuzum ama dediğin gibi diştendir o geçsin de inşallah yer

Kızlar selam, biz bebek hareketlerini ne zamandan itibaren takip etmeliyiz? Bir de sıklığı, süresi falan nasıl olacak?

Döküm tava genelde evet çok duman yapıyor. Ama kullandıkça dumanı az çıkmaya başlıyor. Yeni mi tavanız bilemiyorum. Bende sonrasında çıkan temizlik işini sevmiyorum ama yağsız pişirdiği ve lezzeti için katlanıyorum. Tavayı eşim ocağı ben temizliyorum

Sizce kullanılış mıdır??

Merhaba 2021 Mayıs anneleri
İnşallah bende Mayıs da bebeğime kavuşacağım. Ben tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım o yüzden hep diken üzerinde endişe içinde geçirdim zamanımı. Derken 24. Haftalara kadar geldik çok şükür.
Bebek için alışveriş yapmaya ne zaman başlıyorsunuz beşik bebek arabası vs gibi. Ben alayim zam falan gelir belki diyorum sonra erken mi acaba diyorum.
Onun dışında birde okuduğunuz ve önerdiğiniz kitaplar var mı bebek bakımı uyku vs hakkinda.
Baya yazışma olmuş kaçırmış olabilirim daha önce soruldu ise kusura bakmayın hanımlar

Hosgeldınız
Ben bebek arabası ufak tefek şeyler aldım
Kıyafet hastane çıkışı yatağı vs alacağım en geç marta kadar halletmem lazım son ay zor olabılır alısverıs ıcın

Ben ne zaman indirim bulsam alırım kaçırmam benim için çok iyi bir fiyatsa, çok fark oluyor arada çünkü, indirimde bulduklarını alabilirsin yavaştan canım, Hayatguzeldir ama herşeyi bir anda lamamanı tavsiye ederim ihtiyaçlara öncelik ver, yani gerçek ihtiyaçlara bahsediyorum. Mesela Bi kanguru ihtiyaç olmayabilir, bazı şeyleri zamanla almak lazım, bazı bebişler bebek arabası bile sevmiyor.

Hosgeldınız
Ben bebek arabası ufak tefek şeyler aldım
Kıyafet hastane çıkışı yatağı vs alacağım en geç marta kadar halletmem lazım son ay zor olabılır alısverıs ıcın
Bende son aya bırakmak istemiyorum, kendine yönelik ihtiyaçları da aldın mı kuzu geçen ufak bir diş fırçası buldum katlanır seyahate uygun, onu aldım hastane için 2 liralık birşey ama ihtiyaç bence, terlik çok aklımda, ıslanmaya uygun plaj terliği gibi birşey almam lazım ayy aklımda çok şey var bunlar kafamda dönüp duruyor. Gizli gizli hazırlamaya başlasam mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…