2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Ben sigara böreğini yağlayıp fırın tepsisine diziyorum. Fırınlıyorum. Kızartma tadı olmuyor tabi ama oldukça tatmin edici oluyor benim için 😁

Bende oyle yapiyordum gecen gun kayinvalidem sarmis kizartirsin ama firinda guzel olmuyor demisti batti mutfak😁 patatesi de firinda yapiyorum o da fena gitmiyor😁

Geçmiş olsun ve de nasıl ya artık yaprak da mı çalıyolar demek isiyorum :KK70: Ne çalacaklarını şaşırdılar. Benim de anneannemden geldi körpecik yapraklar🧡
Bende bilmiyorum gözü kaldı canı istedi heralde 😂
Yaprak inceyse güzel oluyor afiyet olsun☺️

Evet evet hic fena degil kizartmayi ozluyorum bazen de disardan hamburger filan gelince gormus oluyoruz iste😁
Ben de hiç kızartma yapmıyorum evde çok kötü kokuyor ve ağır oluyor. Ama fırında baharatlayıp yapıyorum çok güzel oluyor 🥰 bu arada beytiyi normalde sevmem aklıma bile gelmez sen deyince aklıma düştü bugün herkes beyti yedi sayende :KK70:

Benimde canım 10 gündür tazesi bulunmayacak bir meyve istiyor ama düşünmemeye çalışıyorum 😢

Kızlar ben omega da kullanıyorum magnezyumu akşam iç dedi doktor omegayı ondan kaç saat sonra alsam acaba ya da omegayı gece yerine öğlen mi içsem

Ben de hiç kızartma yapmıyorum evde çok kötü kokuyor ve ağır oluyor. Ama fırında baharatlayıp yapıyorum çok güzel oluyor 🥰 bu arada beytiyi normalde sevmem aklıma bile gelmez sen deyince aklıma düştü bugün herkes beyti yedi sayende :KK70:

Bende tuz pul biber karabiber zeytinyagi surup firina veriyorum😍 bir gun evde de dene sende yarin bakalim nasil olacak becerebilcek miyim😁

Bende tuz pul biber karabiber zeytinyagi surup firina veriyorum😍 bir gun evde de dene sende yarin bakalim nasil olacak becerebilcek miyim😁
Evet ben de öyle yapıyorum çok güzel oluyor 😍 sen bi yap bakıyım yarın güzel olursa yaptığın tariften ben de yapayım 🥰

X