2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bende mis gibi börek kokusuyla uyandım. Hazır yufkadan ama olsun

Siz iş yapacak enerjiyi nerden buluyorsunuz?
Ben biraz ayakta dursam, merdiven inip çıksam hemen yoruluyorum
Dun bende camlari sildim evimi temizledim biriken utulerimi yaptim bos kaldigim zamanlardada dogumdan sonra lazim olur diye buzlugumu dolduruyorum malum herzaman yemek yapacak vakti bulamayabiliriz bebekten sonra leyla moduna gircegimiz icin

Dun bende camlari sildim evimi temizledim biriken utulerimi yaptim bos kaldigim zamanlardada dogumdan sonra lazim olur diye buzlugumu dolduruyorum malum herzaman yemek yapacak vakti bulamayabiliriz bebekten sonra leyla moduna gircegimiz icin
Ben şimdiden Leylayım
Ayakta durunca belim ağrıyor. Maşallah ne hamaratsınız

Çok şükür iyiyim kuzum dün doktora gittim içim rahatladı yarn da detaylı için randevu alcam sorduğun için çok teşekkür ederim sen nasılsın bebiş napiyo
İyi olduğuna sevindim canım,ben de iyiyim çok şükür bebişi görmeyeli bir ayı geçti Çarşamba günü detaylıya giricem ben de 23+3olacam inşallah güzel haberler alırız

Kızlar sabah sabah Gülün diye bisy anlatıyım sabaha karşı uyandım namaz için snra yatağa geçtim uzandım o ana kadr bebisten hiç hareket yok sonra eşim bı horlamaya başladı sanki içine aslan kaçmış bı baktım bebişim içerde tekme atıyo harkeet ediyo dedim yani helal olsun içerdeki çocuğu uyandirdin doğunca uyutmazsn sesinden

Ay evet bende öyle düşündüm, o hoşuma gitti sonradan, sanırım bugün değiştireceğim, yakndan da çok güzel görünüyor

Yavrum ya kıyamam o miniğe Ben de geceleri pek uyuyamaz oldum dün uyumaya çalışırken baktım eşim başını yastığa koyar koymaz uyudu horlamaya başladı Aldım yastığımı diğer odaya geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…