2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Yaa netten ben joell kdtşsmpt beşik alayım diyorum anneme odalara, gideren kstlsr götürürüm diye düşündüm Öa daha almadım şubatta almaya başlarım diyordum bide park yatak alırım odaya, diye, düşündüm soldaki küçük evet orda fazla, kalamaz da sağdakini araştırdım 24 ay diyor yere yakın olması da iyi düşünüyorum onu

Az bir yolumuz kaldi zaten saglikla atlatiriz hepimiz insallah.

Benimde yorumum insulin direnci olanlara degil zaten sadece bebegin suyuna etki etmeyecegi gorusundeyim o tamamen ayri birsey

Kızlar ev işi falan yapmayın temizlik yapıym dedim hastanelik oldum karın ağrısından mahvoldum acildeyim hala ağrım var bebek iyi ama ağrının sebebini hala anlayamadılar
Çok geçmiş olsun
Nasıl bir ağrı oldu, üşüttün mü acaba
Bugün ben de çok fazla yoruldum, akşam aşırı sancım oldu, yatağa zor yattım sancıdan.

Kızlar ev işi falan yapmayın temizlik yapıym dedim hastanelik oldum karın ağrısından mahvoldum acildeyim hala ağrım var bebek iyi ama ağrının sebebini hala anlayamadılar
Çok geçmiş olsun canım birden yüklenme kendine nasılsın nasıl oldun? Kasık ağrısı mı yaşıyorsun?

Aaa çok geçmiş olsun. Kendini suçlama canım olacağı varmış artık daha dikkatli olursun bebişin iyi olmasına sevindim

Canım çok geçmiş olsun nasıl bı ağrı bende 3 gün işe gittm dün doktorluk oldum artk daha fazla dikkat etmemiz gerekiyo sanırım

İşte bu adamlar eve çiçekle gelmese de olur, sürpriz yapmasa da olur benim için.

Benim eşim de evde olduğu her an çocuğun bakımıyla ilgilenir sağolsun.
Dün yemekten hemen sonra yattım baya kötüydüm, bulaşıkları makinaya koymuş, yemekleri küçük kaplara alıp tencereleri yıkamış ocağı silmiş, çocuğu da uyuttu yanıma getirip yatırdı allah razı olsun.

Şimdi de kahvaltıyı hazırladı
Allah başımızdan eksik etmesin, herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah

Vallahi öyle. Bazen kimden nasıl bir dua aldım da böylesine merhametli birine rastladım diye çok düşünüyorum. Amin canım amin inşallah en büyük servet aile huzuru

Ne yazık ki olmuyor. Zaten tatile denk geldiği için atamıyoruz. İlk doğumum ekimdeydi. Ağustosta bi kaç haftam boşa gitmişti

Kizlar kabizlik sikintisi yasiyorum 3 gundur birde tansiyonum cikiyor bn hamis olmayi boyle beklemiyordum hersey gulluk gulustanlik olucakti hayaller paris
Valla canım bende gobis cikcak öyle gezcm sanıyodum ama başıma neler neler geldi Allah beterinden saklasın diyelim. Kayısı ve incir tüket faydası olur inşallah bide kestane ye metabolizmayi baya calsitiriyo

Siz iş yapacak enerjiyi nerden buluyorsunuz?
Ben biraz ayakta dursam, merdiven inip çıksam hemen yoruluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…