2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canim ne cok ilac aliyoruz hamilelikde ya eskiden ilacmi varmis bebekleri simdiden ilacla tanistiriyoruz herkes hormonlu anne karninda basliyorlar dogal olmayan herseye benimde folik asit son 6 adet kaldi 11+3 bugun bosa cop olmasin geri kalanlari iceyim dr daha alma dedi kan sulandirici ilk kullanacagim benim ilac fobim var korkuyorum yan etkilerinden ins hayirlisi ile dogsa bu sipalar

Kan sulandırıcı iğne kullanıyorum akşamları, gündüz unutuyorum hep

Reklam girdi soluğu burada aldım yok kız o ölmedi, yanlız bu bölüm çok ekşınlı olacak Züleyha ile Yılmaz yine kaçacak o ara Müjganın bebeği uçurumdan aşağı mı düşecek ne
Salak Züleyha Hanim agaligi bırakıp yılmaza mi kacacak

Kan sulandırıcı iğne kullanıyorum akşamları, gündüz unutuyorum hep
hamilelikde unutmak meshur zaten bir sordugumu anlayana kadar unutup tekrar soruyorum birde algilama sifir bugun dr anlatti ama ilac nasil kullanacagimi kapisindan cikana kadar unuttum

Evet biraz fazla pimpirikliyiz biz, şimdiye kadar annelerimiz bizi nasıl doğurmuş onlar nasıl doğmuş herşeyi fazla abartıyoruz:)) inşallah onlar doğana kadar biz kafayı yemeyelim de

Beni de ekler misinizzzz :) Sat:31.08.2020 yüksek ihtimal bebişim kız olacak
Yaşım 27 sat 31.08.2020 ilk çocuk tahmini doğum tarih 04.06.2021

Benim sat 28 ağustos bugün test yaptırdım beta 322 cıktı sizce nasil
Çok düşük geldi bana ama benim 31.08 benim şuna 200binlere yakın 3ay bitti 4.aya girdim. Sonradan hamile kalmış olabilirsin ama , bir bebek var ama gidip kontrol ettirmen lazımdaysa ultrasonda da görünmez küçük çünkü

Valla bende aynı şeyi dedim eşime bi insan hamileyim yalanını atacak cesaret nerden buluyor ki
Behicenin dediği gibi karnına yastık koyacaktı galiba o behiceyi öldüreceğim bir gün o da ayrı mesele

Evet biraz fazla pimpirikliyiz biz, şimdiye kadar annelerimiz bizi nasıl doğurmuş onlar nasıl doğmuş herşeyi fazla abartıyoruz:)) inşallah onlar doğana kadar biz kafayı yemeyelim de
ins canim sonumuz pek hayirli gibi degil bukadar takarsak biryerden sonra teller kopacak gibi kafada eslerede koparttiracagiz tabii

Bende Demirciyim salak Züleyha adam olun kadar seviyo insan cçocukları ıcine azcık edepli olur
Behicenin dediği gibi karnına yastık koyacaktı galiba o behiceyi öldüreceğim bir gün o da ayrı mesele
Aynen ya pislik kadın hunkarida öldürdü adı kadın
Ben demiştim sakince Ceydanın hislerine güven E Elayagiz
Sen harika bir detaysin

Bende Demirciyim salak Züleyha adam olun kadar seviyo insan cçocukları ıcine azcık edepli olur

Aynen ya pislik kadın hunkarida öldürdü adı kadın

Sen harika bir detaysin
Demirin az önceki lafları..
Fiziği deve kuşuna benziyor o kadının devasa bir vücut ve incecik bacaklar
Oyy canım benimm iyiki varsın

Ben iğne yapıorm kendime. Kahvaltımı yapıorm. Progestan ilaç ve vitanimi içiyorum. Yarım saat sonra da iğnemi vuruyorum. Rutinim hep aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…