2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar devlet ikili test kaç güne çıkıyor peki
15 gün dediler bana kan sonuçları çıkmış ama grafik yoktu e nabizda
Arkadaş taa eylül ayinda yazmis onu

Neden 16 haftadan once ogrenen cok var
Ben kizimda 12+5 de ogrenmistim ozeller soyluyo ama devleti bilmiyorum sormaya cekiniyo insan gecen gun kontrole gittigimde bende odada ki iken kadini ultrasona aldi 24 haftalikmis kadin israrla sordu kiz mi diye oda gorursem soylerim dedi ama yok

Gittim. Progesteron verdi. Keseyi ve yolk kesesini gördü. Bebegi tam göremedi emin olamadi. Bilmiyorum belkide gelismiyor embriyo icinde. Yada dahs cok kücük.
Bide senindemi kanama icin progesteron verdi. Ve ultrasyon durumu nasil biseyler görebildimi. Ve 10.haftadamisin

Gittim. Progesteron verdi. Keseyi ve yolk kesesini gördü. Bebegi tam göremedi emin olamadi. Bilmiyorum belkide gelismiyor embriyo icinde. Yada dahs cok kücük.
Bu konularda hic kotu dusunme bende ilk bebegimde 5 . Haftasinda herseye sikintili bakildi kese var bebek yok bos gebelik felan neler dediler 6.hafta da acile gittim kalp atisini bile duydum bunda ise ilkinde tecrubeli oldugumdan 6.hafta da gittim yine kese var bebek yok dendi sonra 7.hafta da acile gittim kalp atisini gosterdiler sabirli ol 3 gun sonra tekrar git

Pazartesi randevum var orda bakacaz dedi ne durumda diye.. istahim yok ve inanirmisin günde 3 defa zyuyorum. Hep yorgunum hep halsizim. Bisey yiyesim yok.

Pazartesi randevum var orda bakacaz dedi ne durumda diye.. istahim yok ve inanirmisin günde 3 defa zyuyorum. Hep yorgunum hep halsizim. Bisey yiyesim yok.
Guzel seyler bunlar bence hicbir sikinti olmayacak olacak olsa kalbin sikisirdi annelik ic gudusu cok farkli ben dis gebelik gecirdim o kadar kotu gunlerdi ki ama nefes bile alamazdim doktora gittigim de bunlar da oyle olmadi kesenin boyutu normalse bebegin gorunmemesi normal p.tesi guzel haberler alacaksin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…