2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kuzum dükkandan cikp hastaneye zor götürüyor garibim bide karşıya yollamaya vicdanim el vermez tek calistigi icin işleri çok aksiyo😅
Ayy yazık adama tamam internetten söyleyin 😅
Benimki de pazartesi başlayacak:KK43: biz online çalışmaya geri döndük 30.000 vakayı görünce😅

Hahahaha sana gülüyorum 😅😅 cukurova izliyorum Müjgan a ağlıyorum ya şu Yılmaz ölse keske😕 benm duygular kafayı yedi😅
Dur ağlama diye birşey diyeceğim, aklına Yılmaz'ın gurban olduğum diyişi gelsin ama kurban olduğum da değil gurban olduğum 🤣🤣

Neden kan sulandırıcı başladı
Tansiyon cikabilir dedi kizimda tansiyon bir iki defa cikmisdi ama ilac kullanmaya firsat olmadan dogum olmusdu tansiyon tehissi tam konmadan bundada ihtimal var dedi o yuzden basladi canim 32 haftaya kadar kullanacakmisim

Ayy yazık adama tamam internetten söyleyin 😅
Benimki de pazartesi başlayacak:KK43: biz online çalışmaya geri döndük 30.000 vakayı görünce😅
Ahahah 😅😅 oh mis valla keşke eşimdi online çalışabilse havalarda soğuk aklım onda kalıyo dükkanda 😅 bu hormonlar beni deli aşık yapıyo ama ilişki hala sevmiyorum 😅
Dur ağlama diye birşey diyeceğim, aklına Yılmaz'ın gurban olduğum diyişi gelsin ama kurban olduğum da değil gurban olduğum 🤣🤣
😅😅😅😅😅 allah in cezası iğrenç kro 😅 Müjgan da hamile değilmiş tüh 😕

E

elayağiz bndede kahve rengi oldu doktor iğne verdi proluton haftada 2 dubhastonda günde 3 adet 1 ay kullandım ama fark ettiğim şu oldu evde iş yaptığım zaman lekelenmem oluyordu nnemlere gidip kaldım 10 gün orada hiç olmadı zaten bir daha da iğneyi de bıraktım Doktor bıraktırdı Bir daha da olmadı şeytan kulağına Kurşun İnşallah seninki de geçer ilk zamanlarda oluyor zaten bazılarında Seninki de kahverengi leke miydi
Evet. Lekelenme oluştu. Bi gece hastanede yatırdı dr. Serum, fitil, iğne bütün gece ağır bi tedavi uygulandı. Ama kesilmedi. 1 hafta devam etti. Sonra kesildi. 7.haftamdaydım. 4 tanede proluton depot vuruldum bir ayda. Geçen progestan ilacı bıraktırdı dr; ertesi günü leke oldu hemen.3 gün ilaç içmedim, devam etti. Sonra ilaca başladım geri kesildi. Nedenini bende anlamadım. Doktora sorucam gittiğimde

Selam bugun dr gittim hastaneyi tanima adina randevu almisdim normalde 11 haftalik olduk bugun ama 11+3 cikti devlet oldugu icin cinsiyet tahmin bile yapmiyor kan sulandirici d vitamini basladi folik asit bir hafta devam edecegim decavit e devam dedi hersey yolundaymis sukur hareket etmiyordu uyuyor minnak kalbide guzel atiyormus sevincimi paylasayim istedim arkadaslar herkese nasip etsin guzel haberli sevincli paylasimlar insAllah
Maşallah. Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah

Kizlar kan sulandirici kullanan varmi ne zamanlari iciyorsunuz sabah aksam. Sabah folik asit d vitamini birde kan sulandirici icsem sorun olmaz herhalde aksamlri decavit iciyorum gecede prilam kullaniyorum ilac kolik olduk bebekler minnak ken daha bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

MahidevranSultan MahidevranSultan kız bişey sorcam Hünkar in annesi de mi oldu bu bölümde hiç görmedim geçen bölümleride izlemedim😅
Reklam girdi soluğu burada aldım 😅 yok kız o ölmedi, yanlız bu bölüm çok ekşınlı olacak Züleyha ile Yılmaz yine kaçacak o ara Müjganın bebeği uçurumdan aşağı mı düşecek ne🤣🤣

Ahahah 😅😅 oh mis valla keşke eşimdi online çalışabilse havalarda soğuk aklım onda kalıyo dükkanda 😅 bu hormonlar beni deli aşık yapıyo ama ilişki hala sevmiyorum 😅

😅😅😅😅😅 allah in cezası iğrenç kro 😅 Müjgan da hamile değilmiş tüh 😕
Amaan hamile olsa daha kötü,ama yılmaz rezil etti Müjganı herkese çok üzüldüm 😔

Kizlar kan sulandirici kullanan varmi ne zamanlari iciyorsunuz sabah aksam. Sabah folik asit d vitamini birde kan sulandirici icsem sorun olmaz herhalde aksamlri decavit iciyorum gecede prilam kullaniyorum ilac kolik olduk bebekler minnak ken daha bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim
Ben 12. Haftaya kadar decavit folik asit ve gunde 3 kere progestan ayrica 1 gun corasprin bir gun balik yagi omega icerikli bir takviye kullaniyordum. Simdi sadece folik asiti bıraktım. Onun yerine sabah ac karnına demir çinko c vitamini icerikli bir ilac kullaniyrm.

Ben folik asit d vitamini ve demir ilacını birlikte alıyorum birşey olmuyor,iğne kullanıyordum bitti bir daha devam etmem galiba yarın anlayacağız daha bir sürü vitamin de alıyorum ha bide prilam kullanıyordum bulantı geçti bıraktım yine başlamadı neyseki:))

Folik asit bıraktım nihayet ama, ikinci trimestere geçince:)

Ben 12. Haftaya kadar decavit folik asit ve gunde 3 kere progestan ayrica 1 gun corasprin bir gun balik yagi omega icerikli bir takviye kullaniyordum. Simdi sadece folik asiti bıraktım. Onun yerine sabah ac karnına demir çinko c vitamini icerikli bir ilac kullaniyrm.
Vaybe herkez cok ilac kullaniyor sanirim sizinde baya varmis ben sadece sabah d vitamini 10 damla kullanacagim folik asit son 6 adet kaldi ic daha alma dedi birde kan sulandirici baslayacagim sabah hepsini yrim saat ara ile alsam birsey olmaz herhalde coraspin 100 mg lik vermis

X