2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
InsaAllah insaAllah. Rabbim biue nasip etsin. Ilki kimyasal oldu. Bu ikincisi..

Oğluma ve şimdiki bebişe klomenle hamile kaldım. Diğer ilacı bilmiyorum
Doktor klomenle başlatıp bittikten sonra değerlendirmen için gün veriyor ve sonra yumurtalar oluşmuş mu ya da ilaç kist oluşturmuş mu diye kontrole çağırıyor.
İlk gebeliğimde yumurtam iyi boyuttaydı ve çatlatma iğnesi oldum iki hafta sonra gibi de testim pozitif çıktı.
Bunda ise kontrole gittiğimde yumurtam yeterli boyutta değildi sonraki gün tekrar çağırdı ama yüne olmaz dedi. Hatta adetin beşinci günü kullanmam için klomen bile yazdı tekrar biz ümitsizdik doktor da böyle söyleyince. Adet tarihim geçti ama hiç bir ümidim yoktu ilacın yan etkisi olabilir diye önemsemiyordum. Baş dönmem artınca test aldım ama sırf yapmış olmak için yaptım. Sonucu görünce şok tabi
Umarım siz de sağlıkla güzel haberler alırsınız. Uzun oldu biraz kısıra bakma

Kızlar merhaba rüyalarınız nasıl ben sürekli yiyecek şeyler görüyorum börek çörek meyve tatlı ne ararsanız hayır karnım tok uyuyorum ama anlamış değilim
Dün gece rüyamda tencerede yemekler var ben de bir köşede pasta üzerine krema sürüyordum ama nasıl güzel görünüyordu. Devamlı garip rüyalar görüyorum

Amin inşallah bugün sancım arttı kanamamda arttı progestan kullanıyorum hiç faydası olmadı
canım inşallah kötü bir şey yoktur ama yarın doktora gitmen iyi olur. devlet bu konularda çok ilgisiz. allah korusun olacak olan umurlarında değil. özelde mudahale daha dikkatli yapılıyor. yarın inşallah güzel haberler alırsın.

Kızlar sanki bugün karnım ve göğüsleri. İnmiş gibi. Ya da bana mı öyle geliyor acaba. Bilmiyorum bu pimpiriklilik beni tüketti artık ya
Bence hiç endişelenme bazen karnında gaz oldugunda daha şiş oluyor ve gögüslerde sabahları fln bazen ödemli oluyor. Bana da öyle geliyor yani her gün değişik gibi

Valla iyilere denk geldim şükür hep

Kızlar selamlar
Nasıl hissediyorsunuz, duygu durumlarınız nasıl? Bu aralar biraz karamsarım pandemi, hamileliğin ileri günleri vs zorlanır mıyım vs. Gibi kafamdan türlü türlü şeyler geçiyor...

Ben kizimda 12+5 de ogrenmistim ozeller soyluyo ama devleti bilmiyorum sormaya cekiniyo insan gecen gun kontrole gittigimde bende odada ki iken kadini ultrasona aldi 24 haftalikmis kadin israrla sordu kiz mi diye oda gorursem soylerim dedi ama yok
Gıcıklar :/ gittigimiz asistan erkek gözlüklü değil mi ondan önce bayan vardı cok kibar o söylüyordu olmadı ozele gidecegiz ne yapalım

Kızlar selamlar
Nasıl hissediyorsunuz, duygu durumlarınız nasıl? Bu aralar biraz karamsarım pandemi, hamileliğin ileri günleri vs zorlanır mıyım vs. Gibi kafamdan türlü türlü şeyler geçiyor...
Bir gün ccok neşeliyim bir gün ortada birsey yokken herkese terör estiriyorum. Ben ben degilim yani duygu halim bu

Kızlar selamlar
Â.selam
Ben mayıs ayında dış gebelikten ameliyat olmuştum bir tüpüm alındı ameliyat sonrası da ağrı sızı çok.çektim..şu aralar tek.düşündüğüm bebek büyüdükçe karnimda olacak agrilar sızılar
Tabi iki.hafta sonra olası bir Serklaj operasyonu olacagım onu da çok düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…