2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben özele gidiyorum sıra beklerken benden öncekiler sanki birer saat kalıyo ben anca 10 dakika kaliyormus gibi hissediyorum ama herseyi anlatıyor Dr um aklımda bir soru isaretiyle cikmiyorum bu yuzden süreye takılmıyorum

Benimki 15-20 dakika sürüyor ortalama,ben zaten o birşey söylemeden sorarım herşeyi onun ekstra verecek bilgisi kalmıyor

Kızlar eriğim geldiiii
İzmir de olanlar için Basmane de Anafartalar caddesinde 7/24 hizmet veriyor internete yazsanız çıkar her an her mevsim meyve var aşerenler için açılmış bir yer:))
Şu an o kadar mutluyum ki canım eriklerim

Kanald de iyi aile babası dizi başlamış kızlar.
Sürekli drama nereye kadar azcik gülmek lazım. Izleyelim

Neler soruyon benim aklıma hiç sorun gelmez cinsiyetten baska taktık ver yarın sorcam
Şikayetlerimi böyle bayılana kadar anlatıyorum ve ne yapayım diyorum vitamin soruyorum yan etkilerini falan en erken ne zaman hareketlerini hissederim,ilişki meselesini her gittiğimde sorarım belki artırır diye
Yarın randevum var mesela tetanoz olacağım korkuyorum

maşallah ben kuzu kuzu dinler tamam der cikarim

Sağol canim bende internette siparis vercem esim Corona var yasaklar var diye karşıya gitmiyo internetten alalım diyo
İnternetteki hiç iyi olmuyor yaa boşver gönder gitsin yasak 7/24 yok ya sonuçta

Bende çok sorarım hatta unutuyorum diye telefona yazıp giderim ama şimdi tecrübeli olduğumuz için ilkinde daha çok soruyordum
Ah Evet ikinde bende hep randevu tarihinden once giderdim bi ton soru sorardim cildircakti doktor bunda sakinim

en güzeli kız ben sustukca sonra aklıma geliyor burdan falan görüyorum merak ediyorum nie sormadım diye
Bazen gelmiyor ama gerçekten mesaj yazıyorum ben o zaman rahatsız edip duruyorum kadını çünkü manyağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…