2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İlk gebeliğimde baktım da pappa değerim 3,4 müş. Ama down sendromuyla alakalı Bi durum hiç söylenilmemişti. Yani burun kemiği varsa, ense kalinliği normalse ve risk değeri normal düzeylerde ise pappa değeri ne alaka ki..

bu gazla aldım saat 10 a randevuyu inşallah uyanık olurda gösterir kendini minnos yarın 11+4 olcak senin ilk olasılık verdiklerinde kaç haftalıkti kuzum
11+3 tüm canım ama benimki 3-4 gün önde gidiyormuş hangisini baz alacağız bilmiyorum ama öyleyse 11+6 oluyor,kıza benzettim ama çok da şey yapma demişti gitmeden önce çikolata ye öksür falan

Ay sagol canım siz ne güzel arkadaş oldunuz bana ya sevincimi korkumu heyecanimi herseyimi paylasiyorsunuz benimle iyiki tanıdım sizi❤
Bizim haziran anneleri 2021 grubu gercekten cok guzel ve samimi insanlarla dolu Bende cok seviyorum burdaki guzel anneleri

Kızlar bu hamile lik haftası yazıyor yazdıkların altında onu nasıl yaptınız bana da ogretin
Kendi profilinz giriyorsun cnm sonra hesap ayarlarina giriyorsun orda asagiya dogru inince bebeginizin tahmini dogum tarihi var oraya yaziyorsun otomatikmen cikiyor

Yok canım etiketledim bende ama cevap vermedi hazır aklıma gelmişken bir daha etiketleyeyim M Menekse moru
Bu arada inşallah seninkinde tam tersi olur kızdır
kizlar sorun yok. evden ayrildi. valiziyle beraber kardesinin yanina gitti. o sartla sikayet etmedim. oglumu egitime goturup getiiyorum. yogundum topige bakamadim

kizlar sorun yok. evden ayrildi. valiziyle beraber kardesinin yanina gitti. o sartla sikayet etmedim. oglumu egitime goturup getiiyorum. yogundum topige bakamadim
Hakkinizda hayirlisi olsun Uzuldum bu sekilde olmasina... sizin icin en iyisi neyse o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…