2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hakkinizda hayirlisi olsun Uzuldum bu sekilde olmasina... sizin icin en iyisi neyse o olsun
insallah canim. ben hic uzulmedim bu duruma. iyi ki ayni evde degiliz. mesajlar atip oglanin brnim durumumu soruyo. kardesi de bikac defa aradi. acmadim.
bu arada cok mesaj birikmis bana neler yazildigini henuz goremedim kizlar

kizlar sorun yok. evden ayrildi. valiziyle beraber kardesinin yanina gitti. o sartla sikayet etmedim. oglumu egitime goturup getiiyorum. yogundum topige bakamadim
Oh iyi olmuş çok geçmiş olsun sana da hiç canını sıkma iyiki kurtuldun o adamdan,bundan sonra herşey senin için çok iyi olsun inşallah

Bende anlamadim 3.78 4 altında risk var yapıyoruz dedi doktor.

Kızlar merhaba, bir şey merak ediyorum. Özele veya devlete gidenler içerde muayene süreniz ne kadar oluyor? Ekstra bilgiler veriyor mu siz sormadan doktorunuz? Ben özele gidiyorum en fazla 8-10 dakika sürüyor muayene. Doktorumdan memnunum aslında ama odadan çıktıktan sonra hep aceleye getirilmiş gibi hissediyorum

Malesef üniversiteye hocaya gidiyorum 160 tl her muayene 10 dakika bile surmuyo belki bebek büyüdükçe uzar zaman dilimi özel e de gittim hepsi aynı.

Covıd 19 pozıtf olanlar karantina sonrası yine mi test yapıyorlar? bende pozitif ve karantinadayım
Benim iki gun oldu karantina biteli test falan yapilmadi istersen kendin gidip yaptiriyorsun ama ben belirti falan kalmadı gayet iyiyim diye yaptırmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…