2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bu oğlum 11+0 haftalik

Eklentiler

• 16070102138691082321418.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 42
Ya evet masallah seninki tam kız gibi benmde erkek artık kendimi kandirmicam sizide ugrastirmicam yarın 11+6 oluyo kontrole gideceğim kanama için belki benim Dr bi tahminde bulunur
Yahu ben seninki kıza benziyor dedim olacak iş değil tahminde bulunmazsa öldür onu

Banada bu resme bakarak tahminde bulunmustu ikra meyra.. orda gozuken nubse erkek gibi demisti ama ben anlamadim gozukuyomuki

LesaM E Elayagiz

Eklentiler

• image.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 45
Banada bu resme bakarak tahminde bulunmustu ikra meyra.. orda gozuken nubse erkek gibi demisti ama ben anlamadim gozukuyomuki

LesaM E Elayagiz
Kuzum ben anlamam ama senin kızın vardır diye hatırlıyorum inşallah bu erkek tir çünkü seninki erkekse benim kizdir muhtemelen gönlünden geçen sağlıkla olsun

Kuzum ben anlamam ama senin kızın vardır diye hatırlıyorum inşallah bu erkek tir çünkü seninki erkekse benim kizdir muhtemelen gönlünden geçen sağlıkla olsun
Amin cnm saglikli olsunda artik kayiplarimdan sonra cinsiyet benim icin eglence tarafi

Yaa kızın diyo ne güzel diyo ay insallah öyledir Dr üç dört gün sonra kontrole gel dedi ama dayanamam kanamam durdu pazartesi gidecekim ama dayanamam yarın 10 da gidecem
İlk bana haber ver hatta sen bana özelden yaz veya etiketle bulamıyorum burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…