2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar merhaba, bir şey merak ediyorum. Özele veya devlete gidenler içerde muayene süreniz ne kadar oluyor? Ekstra bilgiler veriyor mu siz sormadan doktorunuz? Ben özele gidiyorum en fazla 8-10 dakika sürüyor muayene. Doktorumdan memnunum aslında ama odadan çıktıktan sonra hep aceleye getirilmiş gibi hissediyorum
Ben özele gidiyorum sıra beklerken benden öncekiler sanki birer saat kalıyo ben anca 10 dakika kaliyormus gibi hissediyorum ama herseyi anlatıyor Dr um aklımda bir soru isaretiyle cikmiyorum 😍 bu yuzden süreye takılmıyorum

Kızlar merhaba, bir şey merak ediyorum. Özele veya devlete gidenler içerde muayene süreniz ne kadar oluyor? Ekstra bilgiler veriyor mu siz sormadan doktorunuz? Ben özele gidiyorum en fazla 8-10 dakika sürüyor muayene. Doktorumdan memnunum aslında ama odadan çıktıktan sonra hep aceleye getirilmiş gibi hissediyorum
Benimki 15-20 dakika sürüyor ortalama,ben zaten o birşey söylemeden sorarım herşeyi onun ekstra verecek bilgisi kalmıyor 🤣

Kızlar eriğim geldiiii
İzmir de olanlar için Basmane de Anafartalar caddesinde 7/24 hizmet veriyor internete yazsanız çıkar her an her mevsim meyve var aşerenler için açılmış bir yer:))
Şu an o kadar mutluyum ki canım eriklerim 🥰🥰

Kanald de iyi aile babası dizi başlamış kızlar.
Sürekli drama nereye kadar azcik gülmek lazım. Izleyelim😃

Neler soruyon benim aklıma hiç sorun gelmez cinsiyetten baska taktık ver yarın sorcam😅
Şikayetlerimi böyle bayılana kadar anlatıyorum ve ne yapayım diyorum😅 vitamin soruyorum yan etkilerini falan en erken ne zaman hareketlerini hissederim,ilişki meselesini her gittiğimde sorarım belki artırır diye😅
Yarın randevum var mesela tetanoz olacağım korkuyorum:KK43:

Şikayetlerimi böyle bayılana kadar anlatıyorum ve ne yapayım diyorum😅 vitamin soruyorum yan etkilerini falan en erken ne zaman hareketlerini hissederim,ilişki meselesini her gittiğimde sorarım belki artırır diye😅
Yarın randevum var mesela tetanoz olacağım korkuyorum:KK43:
😅😅😅 maşallah ben kuzu kuzu dinler tamam der cikarim😅

Bende çok sorarım hatta unutuyorum diye telefona yazıp giderim😁 ama şimdi tecrübeli olduğumuz için ilkinde daha çok soruyordum
Ah Evet ikinde bende hep randevu tarihinden once giderdim bi ton soru sorardim cildircakti doktor 😅 bunda sakinim 😅

😅😅😅 en güzeli kız ben sustukca sonra aklıma geliyor burdan falan görüyorum merak ediyorum nie sormadım diye😅
Bazen gelmiyor ama gerçekten 😅 mesaj yazıyorum ben o zaman rahatsız edip duruyorum kadını çünkü manyağım 😅😅

X