2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim oğlumla kızımınkinin uzaktan yakından alakası yok oğlumun ki dimdik🤣
Oğluma gösterdim bak bu seninki bu kardeşininki dedim o çıkıntıyı gösterip anne bu neden böyle dedi onunki öyle değil dedi o derece fark var🤣
Şimdi oğlumunkini at ben aradaki 7 farkı bulacağım 😎
Bu oğlum 11+0 haftalik 😍

Eklentiler

• 16070102138691082321418.jpg
    16070102138691082321418.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 42
Ya evet masallah seninki tam kız gibi 😍 benmde erkek artık kendimi kandirmicam sizide ugrastirmicam😅 yarın 11+6 oluyo kontrole gideceğim kanama için belki benim Dr bi tahminde bulunur 🙈
Yahu ben seninki kıza benziyor dedim olacak iş değil 😅 tahminde bulunmazsa öldür onu 🤣

Banada bu resme bakarak tahminde bulunmustu ikra meyra.. orda gozuken nubse erkek gibi demisti ama ben anlamadim gozukuyomuki 😁😁😁

LesaM LesaM E Elayagiz

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 45
Banada bu resme bakarak tahminde bulunmustu ikra meyra.. orda gozuken nubse erkek gibi demisti ama ben anlamadim gozukuyomuki 😁😁😁

LesaM LesaM E Elayagiz
Kuzum ben anlamam ama senin kızın vardır diye hatırlıyorum inşallah bu erkek tir çünkü seninki erkekse benim kizdir muhtemelen 😅 gönlünden geçen sağlıkla olsun😍

Kuzum ben anlamam ama senin kızın vardır diye hatırlıyorum inşallah bu erkek tir çünkü seninki erkekse benim kizdir muhtemelen 😅 gönlünden geçen sağlıkla olsun😍
Amin cnm saglikli olsunda artik kayiplarimdan sonra cinsiyet benim icin eglence tarafi🥰🥰❤️

Yaa kızın diyo ne güzel diyo 😍 ay insallah öyledir Dr üç dört gün sonra kontrole gel dedi ama dayanamam kanamam durdu pazartesi gidecekim ama dayanamam yarın 10 da gidecem😅
İlk bana haber ver hatta sen bana özelden yaz veya etiketle🤣 bulamıyorum burada😍

X