2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Elaleme bakıp hiç moral bozmayın,her denilene kulak asarsak kendimizi hiç toplayamayız.Ne güzel yarın muayeneniz varmış bunu düşünüp güzel düşünüp mutlu olun.İnşallah herşey yolundadır,daha öğrenemeyen çok aramızda ben de dahilgönlünüze göre olsun buraya da yazarsınız artık,hep yazmıyorum ama okuyorum genelde hergün kim bugün ne yapmış diye

Benimde yarın muayenem var cinsiyet için gidicem bende ,öğrenince haber edelim inş öğrenirsekBöyle çok bilmiş insanlara sinir oluyorum ya nerden biliyormuş o ayda küçük olması gerektiğini ,kişiden kişiye yapıdan yapıya cinsiyete göre değişir yani ..Korkulcak birşey yok canım bende hissetmiyorum 20. Haftaya kadar da hissedilmezse sorun olmadığını söylüyor doktorlar ,endişe edilcek bir durum yok inş

Desene hepimizin erkenden gelmis sabirsizlar bende mayis sonu bekliyorum bunu icimden oyle geliyor hayirlisi ile saglikli olsunlarda kuzum
Ay ama neler çektirdi bana erken doğum olabilir dediler dediler de dediler neyseki 37.haftada doğdu bende öyle hissediyorum hatta benim doğum günümde de doğabilir mayısın sonları benimde inşallah canım sağlıkla gelsinlerde gerisi önemli değil

Ay çok mu biliyormuş o ne, herkesin farklı ben 17. Haftada hissetmiştim arkadaşım 23.haftada mesela herkesin aynı olmak zorunda değil.. yarın artık öğrenirsin kesin gönlündeki gibi olsun inşallah

Kaç haftalıkdı canm bende gttmde sırtı donuktü

Ayniyiz sizinle. Benim de sat 25 eylül. Bir hafta önde dedi doktor. Ben de yeni yeni hissetmeye başladım
Cinsiyetiniz belli oldumu inşallah sağlıkla kucağınıza alırısınız sizde. Buarada hangi ilden yazıyor herkes yazsa keşke. Ben denizli

Senin ile sat aynı derseyde 27 Eylül benimde bende hissetmiyorum tabi ki öğle pat pat değil ama içimde bişey kayıyor ufaktan bende yarın gidicem inşallah özel doktoruma inşallah hayırlı sonuçlar olsun
Güzel hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım.ilkinde 17. Haftada hissetmiştim bunda da 13. Haftada. Özlemişim bu güzel duygulari.Rabbim hayirlisyla kucagimiza almayı nasip etsin.

Cinsiyetiniz belli oldumu inşallah sağlıkla kucağınıza alırısınız sizde. Buarada hangi ilden yazıyor herkes yazsa keşke. Ben denizli
Geçen hafta kıza benzetti. Bu hafta içi netlestiricez inşallah.sizin belli mi.ben sakaryaliyim. Ama tayin dolasıyla istanbulda ikamet ediyoruz.

İnşallah vallahi insanın içine kurt düşüyor birden niye öyle acaba falan diye kendimi sorgularken buldum. Çok sağ olun iyi dilekleriniz için inşallah yarın yazarım

İnşallah güzel haberler alırız. Valla kapıda iki dk gördü zehri saldı resmen ya evet bende 20. Haftaya kadar hissedilmez diye duymuştum ama öyle deyince korktum birden insan zaten hassas oluyor korkuyor iyi mi bebek diye

Ay çok mu biliyormuş o ne, herkesin farklı ben 17. Haftada hissetmiştim arkadaşım 23.haftada mesela herkesin aynı olmak zorunda değil.. yarın artık öğrenirsin kesin gönlündeki gibi olsun inşallah
Amin canım çok sağ ol inşallah hepimiz sağlıklı haberlerini alırız hep. İnsanlar garip iki dk gördü hemen bunları söyledi. Hiç pas vermeye gelmiyor

Ay hadi hayirlisi hayirlisi sagliklisi olsunda benim erkek 14 haftada soyledi net sekilde ama bilemiyorum ayrintili daha net soyler ins bu bebise mavi renk degilde sari ile yesil renkler alacagim
Amin oyle. Saglikli olsun yeter ki.Senin de oğluşun sağlıkla gelsin inşallah annesi

Şilkinlikte oluyor bazen yedi aylık gibi oluyor benm boşver cahil cühela işte

Selam kızlar
Herkes iyidir inş
Konu sahibi değişmiş
Bende cuma günü kontrole gitmeyi planlıyorum en son 4 aralıkta gitmiştim

Benim oğlus 32. Haftada doğdu ondan çok korkuyorum hiç birşey almamıştim pijama takımı oğluma hastene çıkışı hediyelik birşeyler çok zordu gerçi alsaydimda prematüre aldiklarim büyük olurdu bu sefer erkenden alacağım

Benim de kocaman gören 6aylik sanar bazı kadinlarin iç karni geniş hemen çıkmaz bazıların yapısal geniş değil ben hep önde top gibi taşıyorum başka bi tarafimda kilo olmuyor ama hemen öne çıkıyor 19.haftayim ben bile az hissediyorum normal bu hemde 3. Hamilelik 20. Haftadan sonra başlıyor hissetme daha cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…