2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
16+5

16+5 2 gündür biraz kanama olup geçiyor.. Dr. İçerde ciddi bir kanama alanı yok diyor. Aynı durumu yaşayan var mı
Ben daha birkaç gün önce yaşadım ama tek seferlikti benim ilişki olmamasına rağmen oldu sonra kesildi

Ben daha birkaç gün önce yaşadım ama tek seferlikti benim ilişki olmamasına rağmen oldu sonra kesildi
Ben şimdiye kadar 4.ooldu aralıklı.Fakat sebebini bulamıyorlar. Görünüşte bşey yok diyorlar. Ciddi değil ama yatış verebiliriz diyor. 16+5 olunca insan tedirgin oluyor

Ben şimdiye kadar 4.ooldu aralıklı.Fakat sebebini bulamıyorlar. Görünüşte bşey yok diyorlar. Ciddi değil ama yatış verebiliriz diyor. 16+5 olunca insan tedirgin oluyor
Haklısın canım ama doktorlar ciddi değil diyorsa bir sıkıntı yoktur bende üç kere yaşadım biri bildiğin adet kanaması gibiydi diğerleri de lekelenme şeklindeydi sen canını sıkma dinlen bol bol

S.a arkadaşlar göğüs ucu kenarlarının halkası büyüyen rengi değişen var mı ?yani ilk gebelik olunca bir garibime gitti ne değişik olmuş öyle uçları birde yapısı da değişmiş o kısmın şiş gibi yumşak gibi ,birde ağırlaşmışlar, evde de hiç sütlaç takasım gelmiyor sarkma olur mu acaba ? Hadi size farklı bir konu

Evet canim önceden miniciklerdi büyüdüler:))

Evwt canım oluyor bebe emince git gite eski haline dönüyor ve de büyüyor da

Benim yeni başladı bir haftadır filan.sanki kızımda da erken başlamıştı ama emin olamıyorum yine de.tamam canım perşembe günü kontrolüm var haber ederim sana da öğrenince
Senin ile sat aynı derseyde 27 Eylül benimde bende hissetmiyorum tabi ki öğle pat pat değil ama içimde bişey kayıyor ufaktan bende yarın gidicem inşallah özel doktoruma inşallah hayırlı sonuçlar olsun

Ben Şubat annesi olacaktım normalde ocakta geldi oğlum,o yüzden bunda da Mayıs'ta bekliyorum ama inşallah zamanında doğar
Desene hepimizin erkenden gelmis sabirsizlar bende mayis sonu bekliyorum bunu icimden oyle geliyor hayirlisi ile saglikli olsunlarda kuzum

Geçen hafta gittim ben 100 de 80 kıza benzettim ama yanılabilirim de dedi doktor. Haftaya netlestiricez inşallah.
Ay hadi hayirlisi hayirlisi sagliklisi olsunda benim erkek 14 haftada soyledi net sekilde ama bilemiyorum ayrintili daha net soyler ins bu bebise mavi renk degilde sari ile yesil renkler alacagim

Kızlar selam. Uzun zamandır yazamıyorum. Yarın muayenem var inşallah artık cinsiyeti öğrenebilirim. Çok heyecanlıyım vakit geçsin diye neler yapıyorum sabahtan beri. Yavaş yavaş karnım da çıktı. Bugün komşu gördü bu haftalarda bu kadar çıkmaz senin çok çıkmış dedi. Hareketlerini hissediyor musun dedi. Hayır dedim şaşırdı. İçime bir korku düştü hissetmem mi gerekir diye. İnşallah yarın güzel haberler alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…