2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Âmin ınşallah evet şükür neredeyse yarıladık

insan unutuyor bende kizimda nezaman basladigini unuttum bundada bundada 3 /4 hafta oluyor ama ara ara iste bende devam ederse soracagim subatta gidecegim sen ogrendiginde haber ver canim

insan unutuyor bende kizimda nezaman basladigini unuttum bundada bundada 3 /4 hafta oluyor ama ara ara iste bende devam ederse soracagim subatta gidecegim sen ogrendiginde haber ver canim
Benim yeni başladı bir haftadır filan.sanki kızımda da erken başlamıştı ama emin olamıyorum yine de.tamam canım perşembe günü kontrolüm var haber ederim sana da öğrenince

Kizlar aralik ayinda dogum yapanlara baktimda cogu kasimin ilk haftalari veya ikici haftalri yapmis biz acaba mayisdami doguracagiz gerci ben aliskinim 2 ay erken dogurmayada erken gelirlermi acaba ya biran heyecanlandim daha 5/ bucuk ay var ama

Benim yeni başladı bir haftadır filan.sanki kızımda da erken başlamıştı ama emin olamıyorum yine de.tamam canım perşembe günü kontrolüm var haber ederim sana da öğrenince
Tamam canim benim sen cinsiyet ogrendinmi ben kacirdim sanirim

Kizlar aralik ayinda dogum yapanlara baktimda cogu kasimin ilk haftalari veya ikici haftalri yapmis biz acaba mayisdami doguracagiz gerci ben aliskinim 2 ay erken dogurmayada erken gelirlermi acaba ya biran heyecanlandim daha 5/ bucuk ay var ama
Zamanjnda doğsun diye dua edelim. Ben de aralik annesiydim ama kasımın 16sinda dogdu. Insallah bunda zamanını bulur sağlıkla doğar hepsi.

Zamanjnda doğsun diye dua edelim. Ben de aralik annesiydim ama kasımın 16sinda dogdu. Insallah bunda zamanını bulur sağlıkla doğar hepsi.
Aslinda erken dogumda zor bebek icin endiseleniyor insan hayirlisi ile zamaninda gelirler ins gecde kalmasinlar

Bende Oğlum da Mart annesiydim Ama 20 gün erken geldi nasip kısmet bu işler canım insallah hepsi zamanında dolsun

Selam kızlar nasılsınız? Cinsiyetler belli oldu isimler düşünülüo mu :) nasıl gidio hamişlikler karınlar çıkmaya başladı mı?
Ben henüz öğrenemedim kız olursa ismini hazırda erkeği bilmiyoruz karnim çıktı çıkmaz mı

Evet biz de beğendik esim de beğenince olsun dedik herkes Mert diyor simdi. Kizim da bizim mertimiz gelecek diyor herkese
Ayy yerim ben onuçok iyi bir abla olacak prenses o zaman damadım konusunda endişelenmeme gerek yok

16+5
16+5 2 gündür biraz kanama olup geçiyor.. Dr. İçerde ciddi bir kanama alanı yok diyor. Aynı durumu yaşayan var mı

Ben Şubat annesi olacaktım normalde ocakta geldi oğlum,o yüzden bunda da Mayıs'ta bekliyorum ama inşallah zamanında doğar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…