2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
az önce uygulamadan bebek msj göndermis anne babama söyle biraz benimle ilgilensin diye 😅 eşim de diyorki uygulamanın adi neydi bnde indirim minik küsmüsş bana diyo 😅😅👶🏻
Ben de onu indirdim eşime okudum bildirimi baktı uzunca şöyle “yaaa” dedi..😂 “erken değil mi daha” diyor😂
6. Haftadayım hazımsızlık problemim var. Çok fazla su içesim geliyor hâliyle sık sık idrara çıkmam gerekiyor. Göğüslerimde dolgunluk hissi var ancak dünden beri hassasiyet ve ağrım kalmadı çok şükür. Başka bir sıkıntım yok 🤗
teşekkür ederim cevabınız için inşallah sorunsuz güzel bir şekilde nihayete kavuşuruz

Merhaba kızlar ben de pazartesi günü gebe olduğumu öğrendim 6.hafta 17284 değerim bugün 6+3 deyim ilk muayeneye için hastaneye gittim doktor keseyi gördü ancak embriyo görünmedi çok endişelendirdi bu beni bu şekilde içi boş görünüp sonradan bebeği gören oldu mu
Bu arada eğer bebeğim oradaysa ben de Eylül annesi olacağım
Bizzat benim yengem canim 9. Haftada göründü embriyo. Basta dr boş gebelik dedi kürtaj önerdi ama yengem bekledi ve su an 35 haftalık gebe canim. Endişelenme canim kanamam vs yoksa herşey yolunda inşallah

Kızlar vajinanın biraz üst taraflarında hani kemik olan kısımda üstte zonklama yaşıyor musunuz? Bugün akşam saatlerinden beri çok zonklama var böyle olmamıştı hiç merak ettim🤷🏼‍♀️ Tedirginde yaptı beni ...

Bizzat benim yengem canim 9. Haftada göründü embriyo. Basta dr boş gebelik dedi kürtaj önerdi ama yengem bekledi ve su an 35 haftalık gebe canim. Endişelenme canim kanamam vs yoksa herşey yolunda inşallah
Çok şükür kanamam yok inşallah herşey yolundadır çok teşekkür ederim bana moral oldu😊

Merhaba kızlar ben de pazartesi günü gebe olduğumu öğrendim 6.hafta 17284 değerim bugün 6+3 deyim ilk muayeneye için hastaneye gittim doktor keseyi gördü ancak embriyo görünmedi çok endişelendirdi bu beni bu şekilde içi boş görünüp sonradan bebeği gören oldu mu
Bu arada eğer bebeğim oradaysa ben de Eylül annesi olacağım
Canım bende bugün gittim 5+6yım bugün benim de kese ve yolk göründü bebek yok henüz 10 gün sonraya çağırdı, endişelenecek bir şey yok dedi bu hafta biz de zaten keseyi görmeyi bekliyoruz dedi. Sen dr a gittiğinde ne kadarlıktı seninki de aynıdır muhtemelen Allah ın izniyle bebiş de görünecek çok yakında aklına kötü şeyler gelmesin

Kızlar vajinanın biraz üst taraflarında hani kemik olan kısımda üstte zonklama yaşıyor musunuz? Bugün akşam saatlerinden beri çok zonklama var böyle olmamıştı hiç merak ettim🤷🏼‍♀️ Tedirginde yaptı beni ...
Evet ara ara oluyor batmalar sızlamazlar normal olduğunu düşünüyorum her gebede aynı şikayetler oluyor içimizi ferah tutalım🤰

Ben yeni öğrendim adet ağrısı gibi bir ağrıyla uyandım ve test yaptım ,haftaiçi de sağlık ocağında test yaptırdım 4+1 im şuan yarın kontrol için doktora gideceğim senin belirtilerin nasıl?
Benimde adet agrım oldu ve halsizleştım bnde öyle anladım test yaptım çıktı ama daha doktara gitmedim dayanabilirsem 7. Haftada düşünüyorum kalp atışını da duyarım Bi seferden tabi Bi sorun olmazsa

Zaten o lekelenme olayına kimse bir türlü açıklık getiremiyor.yerleşme diyorlar ee yerleşme haftası geçiyor bu sefer niye lekelenme oluyor? Belli değil. Tek tesellim rahimde kanama bölgesi yoktu.
Doktorum rahimde yer acıyor ondan gelıyor o lekeler dedi. Ama tabı her doktor farklı söyluyor her ınternette yazan da başka birşey yazıyor. Anlayamadım gitti.

Kızlar bir sorum olacak ti. Adetime 9 gün var vsol kasığımda batmalar mide bulantım var sizce belirti için çok mu erken ? Teşekkür ederim şimdiden

Doktorum rahimde yer acıyor ondan gelıyor o lekeler dedi. Ama tabı her doktor farklı söyluyor her ınternette yazan da başka birşey yazıyor. Anlayamadım gitti.
Banada buna benzer söyledi bebek yerleşirken rahim damarlarında kanamaya sebep olabilir bazı gebelerde görülür bu durum dedi. Kahveydi benim ki

X