2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Amin inşallahh..belirtileriniz neler oldu acaba kasık ağrısı var aşırı onun dışında bişey hissetmedim..
cnm bn tup bebek ile hamile kldm simdi bizim blirtiler ilaclrinda vermis oldu blirtilerle karstra biliyorz ama hissedyr snki insan kasık bel ve gogus hassasyeti hala yasyrm bunlar vrdi cnm

Molped in pamuklu doğal pedi var ben de onu kullanıyorum. Hatta daha önce başka ünlü bir markanınkini kullanıyordum kaşıntı yaptı, dr pamuk koy günlük ped kullanma dedi molpedin öyle bi ürünü olduğunu görünce aldım kaşıntı da geçti. Hamilelikten önce geçmiştim molped doğal özlü pede aynen devam ediyorum şu an

Ben uçakla yolculuk yaptım cuma günü. Hafif bir lekelenmem oldu. Hemen doktora gittim. Yolculukla ilgisi yok. Bebek rahme yerleşirken rahim damarlarında bazen kanamaya neden olur dedi. Seyahat yapabilirsiniz dedi.
Anladım canım ben de cuma günleri doktora görünüp ona göre karar vereceğim artık ilk olunca insan her şeyden tedirgin oluyor

Bizim doktorumuz biz sormadan soyledi canim cinsellikten yana sorun yok dedi.

Annemin kardeşleri ikiz dayılarım. Bilmem ikiz ihtimali beni şok ediyor, değerim çok mu ikiz gibi
Ay benim de dayilarim ikizmis ama vefat etmisler bebekken. Benim degerim dusuk ama doktor bana da ikinci kese gozukebilir kalp atisini duymaya gelince anlariz dedi

cnm bn tup bebek ile hamile kldm simdi bizim blirtiler ilaclrinda vermis oldu blirtilerle karstra biliyorz ama hissedyr snki insan kasık bel ve gogus hassasyeti hala yasyrm bunlar vrdi cnm
Merhaba,
Size bir şey sormak istiyorum benimde evliliğimin 4 .senesi ve bir dış gebelik bi kimyasal yaşadım. onun dışında henüz bebek sahibi olamadım. tüp bebek denemek istiyorum. İstanbulda mısınız? nerde yaptırdınız? yardımcı olabilir misiniz? Bu konu beni çok geriyor yeniden hiç bir bilgim yok sadece yumurta takibi ve çatlatma iğnesi denedim geçen sene ve o zaman gebe kaldım ama kimyasal oldu. şimdi bir daha bunlardansa direk tüp bebek mi denesem diyorum. biraz bu konuyla ilgili tedavi süreci ve işleyişi ile alakalı bana yazabilir misiniz? yada bu konuda açtığınız bir başlık var mı? ordan okuyayım.

Kızlar benim akıntım gebeliğimi öğrendiğimden beri hep oluyordu şeffaf doktor normal demişti. Dün hafif kahverengiyle karışık bir lekelenme oldu. Bugün de daha koyu kahve doktorum da ameliyatta bugün progestan vermişti kullanıyorum . Başına böyle birşey gelen var mı düşük mü oldu acaba ? Miktarı 50 krş madeni para kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…