2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay cok tesekkur ederim canim valla korkmaya basladim ya daha simdiden kilo mu aliyorum diye 🙄 ben de bakayim bari
Screenshot_20210113-114400_Trendyol.jpg

Kızlar doktor keseyi gördü çok şükür 6.5mm dedi 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim :))) bu arada kereviz ve maydanozu sordum salatada sadece çok olmamak şartı ile maydanoz kerevizide bol bol değil ama yarım tabak şeklinde yiyebilirsin dedi
Gözünüz aydın😍🤗
6-7-8. Haftadakiler belirti ve deneyimlerinizi paylaşırmısınız?
5+5 yim .. nadiren hafif kasık ağrısı, karın bölgemde özellikle sağ da ara ara batma ve 25 senedir uyumadığım kadar uyku🙄 normalde sabah 6-7 da uyanan bir insandım işim olsun olmasın ama şimdi 11 lere kadar uyuyorum azıcık uzansam hemen gözlerim kayıyor 😬

ayyy canımm ne güzel konuştun öyle inşallah inşallah yaaa yaş 31 olacak 6 ay sonra valla ikiz olsa süper olur hayır demem:))
allahimin kesesi büyük o ne güzel vekildir cnm nefes alldigimiz sürece umut hep var 🤗 oglum olursa adini umut koyacagim allh izin verrse 😍

allahimin kesesi büyük o ne güzel vekildir cnm nefes alldigimiz sürece umut hep var 🤗 oglum olursa adini umut koyacagim allh izin verrse
aynen öyle canım zaten ona sığınıp ondan sitiyoruz saddece inşallah bir ün tüm bekleyenler ve ben de dahil bu güzel duyguya kavuşuruz.. bende ömür koymak istiyorum oğlum olursa😍

Neler yemeğe çalışıyorsunuz özel olarak kuruyemiş-avokado vs başlıyacağım ama başka neler iyi gelir?
Her gün bir yumurta, iki kupa süt, bir kase yoğurt, bir kase kuruyemiş(kaju, ceviz, fındık, fıstık karışık) her gün peynir, haftada bir balık, haftada bir tavuk eti/kırmızı et, kuru üzüm kuru incir yine mutlaka yiyorum.. 2/2.5 litre su.. brokoli yiyorum birde bol bol..
Bunları mutlaka yemeye çalışıyorum.. 2 saatte bir bir şeyler yiyorum ayrıca..

Gözünüz aydın😍🤗

5+5 yim .. nadiren hafif kasık ağrısı, karın bölgemde özellikle sağ da ara ara batma ve 25 senedir uyumadığım kadar uyku🙄 normalde sabah 6-7 da uyanan bir insandım işim olsun olmasın ama şimdi 11 lere kadar uyuyorum azıcık uzansam hemen gözlerim kayıyor 😬
İnşallah güzel geçer hamileliğimiz hepimizin 8 ay boyunca burada beraber oluruz sağlıcakla alırız kucağımıza inşallah 💕

Her gün bir yumurta, iki kupa süt, bir kase yoğurt, bir kase kuruyemiş(kaju, ceviz, fındık, fıstık karışık) her gün peynir, haftada bir balık, haftada bir tavuk eti/kırmızı et, kuru üzüm kuru incir yine mutlaka yiyorum.. 2/2.5 litre su.. brokoli yiyorum birde bol bol..
Bunları mutlaka yemeye çalışıyorum.. 2 saatte bir bir şeyler yiyorum ayrıca..
Süper teşekkür ederim bilgilendiğim iyi oldu bende uygulayacağım❤️

X