2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba, oncelikle herkes saglikla kucagina alir insallah. Ben hamile oldugumu hic tahmin etmemistim ama normalde de adet donemi agrili olurdu. Bu agrilar resmen bicak saplanir gibiydi. Hatta agridan iki buklum oluyordum. Heralde usuttum ondan bu ay bu kadar agrim oldu diye dusundum. Adet gunum gecince test yapip ogrendim. Birkac gun sonra da doktora gittim doktor agrilarin normal oldugunu soyledi. 4.haftadan sonra agrilarim hemen gecti bende anlamadim ama bu sefer de cok siskinligim oluyor. Bomba yutmus gibi hissediyorum ozellikle aksamlari. Cok sukur bir sikinti yok suan 6+6 dayiz.

Allah'ım sağlıkla kavuştursun Teşekkür ederim cevabınız için Herkes aynısını diyince içim rahatlıyor

Merhaba ben de inşallah Eylül annesiyim. Sat 9 Aralık. Bebek de 4 hafta 6 günlük. Sadece sağlık ocağında kan testi yaptırdım. Size birkaç sorum var. Folik asit kendim alıp başladım. Ama doktor değerlerim iyi diye demir vitamin vermedi. Pazartesi kadın doğumcuya gideceğim. Herhalde o verir değil mi?
Bir de balık yağı kullanıyor musunuz?

Benden doktorum detaylı kan tahlili istedi. Eğer demirim düşük çıkarsa 3 aydan önce takviye edeceğini söyledi. Bildiğim kadarıyla 3 aydan sonra folik asit kesilip, demir takviyesine başlanıyor.

Satlarımız aynı ne zaman batırdınız betaya ? Benim dün 1372 çıktı tek beta baktırdım yarında doktora gideceğim. Kadın doğum veriyor bana devlet ve özel aynı folik asiti verdi ama balık yağı vermedi folik asit gem besin takviyesi hemde balıktan kazanacağın bir vitamin diye biliyorum yine de sen doktoruna danış

İlk 3 aya kadar eğer değerlerde ciddi bir anormallik yok ise sadece folik asit kullanılıyor, 3 aydan sonra başlanıyor multivitaminlere

Ben adetim gecikmeden yaptırmıştım. Kan testim 100 çıktı. O zaman idrar testi de silik çizgiydi hatta. Pazartesi tekrar ister mi bilmiyorum. Benim de 2. Aslında ama üzerinden 8 yıl geçti her şeyi unutmuşum

Ben adetim gecikmeden yaptırmıştım. Kan testim 100 çıktı. O zaman idrar testi de silik çizgiydi hatta. Pazartesi tekrar ister mi bilmiyorum. Benim de 2. Aslında ama üzerinden 8 yıl geçti her şeyi unutmuşum
benimde ikinci ama 4.5 yaşında oğlum bende öyle çoğu şeyi unuttum bende 6 ocakta idrar yaptım silikti o zaman yarın inşallah güzel haberlerle gelirim buraya. Pazartesi muhakkak yaz bana sonucunu

Evet aynı adet ağrısı gibi bir ağrım vardı. Pozitif çıktıysa idrarda hamilesindir inşallah

Kızlar aklıma bir şey takıldı bilgisi olan ya da farklı şeyler uygulayanlar yazarsa çok sevinirim,herkes faydalanmış olur.Şimdi bizler hamilelik sürecinde en azından ben günlük ped çok sık kullanıyorum, lakin hep zararlı derlerdi ama hamilelikte iltihap olmasını arttıyoru yeni duydum,namaz kılan da biriyim.Sürekli iç çamaşırı değişmekte olmuyor.Sizler ne yapıyorsunuz ?

saf kokusuz ve renksiz sade beyaz olanini secmelesiniz ben kotexsinkinj kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…