2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim Oğlumun hamileliği 5 yıl önceydi onun için bu ağrıları hiç hatırlıyamıyorum. Yanı normal olmasına sevindim. Daha önce bi kimyasal gebeliğin oldu ondan bir an korktum. Akşam üzeri oluyor bu ağrılar Siz de ,bu topikdeki herkes de inşallah sağlıkla kucağına alır

İnşaAllah amin amin aminnn

Kızlar ben hamile olduğumu 2 hafta önce öğrendim..bu süreçte de eşimle bir münasebet olmadı.kanama veya ekstra bir durum olmayınca da,bugün bir münasebet yaşadık..ilk çocuğumda korkardım ama bunda rahatım.e birde bende de isteksizlik olmadı karı-koca hayatını çok etkiliyor bu süreçler.2 hafta arayla da olsa olsun istiyorum benSizlerde durum nasıl?

Açıkçası ilk olduğu için her ikimizde oldukça temkinli miyiz mi desem çekingen miyiz bilmiyorum.. ya da korkuyoruz sanırım zarar vermekten.. evet bununla ilgili çok yapılan açıklama var bir sorun olmadıkça sakınca olmadığına dair ama bilmiyorum ki doktora gittiğimde soracağım şeylerden biride bu olacak .. her hamilelikte her beden de farklı tepkiler oluyor çünkü

Insan bilmediğinden korkar derler ya hani... Içimizde neler oluyor bilmiyoruz, ne kadar okusak da konuşsak da tecrübe başka tabi. Inşallah "hamilesin, al bu kese, al bu da kalp atışı" der de rahatlarım
İşte aradığım yorum yarın bende gi diyorum bakalım benim haşhaş tohumun susam kadar olmuş mu

Olabilir kuzum çocuk 7 soydan alırmış genini ama değerin yüksek bayağı ay ne güzel iki tane bebiş yaaa :)) Benim hep hayalimdi ama kimsede ikiz yok bizde
Ben hamile olduğuma bile daha inanamadım, ikiz fikri çok sarsıcı oldu. Hayırlısı elbette ama değer bana da yüksek geldi o yüzden sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…