2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben sonuçlarımı sağlıkocağı doktoruna sorduğumda tamam hamilesin işte 8. Hafta git doktora başka bişeye gerek yok demişti değerim de 629du daha. Çevredeki insanların rahatlığı da çok etkiliyor. Olumsuz şeyler duyunca bizde de olacakmış gibi geliyor ama aslında çok düşük olasılıklar. İnşallah size de en yakın zamanda bi doktor tamam hamilesin işte der de rahatlarsınız😂😂
Bende değeri sordum doktora 947 dedi AA düşük sanki dedim neresi düşük hamilesin işte dedi 😀😀😀

Yaa ben çok iştahlıyım napıcamm kızlarr doymuyorum 🤔🤔🤔
Valla iştahını kontrol altına al canım
Brnde eoymuyordum şüphelendim yemekten sonra ağırlık çöküyordu bi. Şekerime bakıyım dedim anaaammm 160 çıktı tokluğum anam ben şok. Hastaneee çalışıyorum zaten hemen doktorun yanına indim merhaba diyet 🤣iştahına sahip çık çıkmasan gebelik şekeri muhakkak çıkacak dedi 3 gün günde 7 kes parmaktan şeker ölçtüm kısınca şekerim normale dönuyor malewef hamur işi şekerli gıdalar yasak diyetteyim diyetle sabit tutmam lazım yoksa insülin başlarım dedi. Ben merakımdan erken öğrendim şekeri. Normalde şekerim iyi açlıpım falan da qmq hamilelikten olabilirmiş napalım aşermek falan talan oldu

Ben sonuçlarımı sağlıkocağı doktoruna sorduğumda tamam hamilesin işte 8. Hafta git doktora başka bişeye gerek yok demişti değerim de 629du daha. Çevredeki insanların rahatlığı da çok etkiliyor. Olumsuz şeyler duyunca bizde de olacakmış gibi geliyor ama aslında çok düşük olasılıklar. İnşallah size de en yakın zamanda bi doktor tamam hamilesin işte der de rahatlarsınız😂😂
Insan bilmediğinden korkar derler ya hani... Içimizde neler oluyor bilmiyoruz, ne kadar okusak da konuşsak da tecrübe başka tabi. Inşallah "hamilesin, al bu kese, al bu da kalp atışı" der de rahatlarım 😊

Valla iştahını kontrol altına al canım
Brnde eoymuyordum şüphelendim yemekten sonra ağırlık çöküyordu bi. Şekerime bakıyım dedim anaaammm 160 çıktı tokluğum anam ben şok. Hastaneee çalışıyorum zaten hemen doktorun yanına indim merhaba diyet 🤣iştahına sahip çık çıkmasan gebelik şekeri muhakkak çıkacak dedi 3 gün günde 7 kes parmaktan şeker ölçtüm kısınca şekerim normale dönuyor malewef hamur işi şekerli gıdalar yasak diyetteyim diyetle sabit tutmam lazım yoksa insülin başlarım dedi. Ben merakımdan erken öğrendim şekeri. Normalde şekerim iyi açlıpım falan da qmq hamilelikten olabilirmiş napalım aşermek falan talan oldu
Yemekten sonra başım dönüyor uykum geliyor ondan mı ki bendede mi şeker var

Yemekten sonra başım dönüyor uykum geliyor ondan mı ki bendede mi şeker var
Ailende varmı yada daha önce bi şeker şikayetin oldumu benim anne tarafımda hep var bende alt yapı oldugu için şüphelendim zaten gebelikte çıkacağını tahmin etmiştim korkudan iştahımda kapandı aman ya 🤣tek iyi yanı diyetle beslendipim için max 8 kilo alacam galiba boş kilom olmayacak 73 74 le kapatıcam 🤣

Merhaba kızlar sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. 3 yıldır istiyoruz ikinci çocuğu ,bu ay tam umudu kesmiştim ama test yaptım ve pozitif çıktı (silik çizgi). Sonra inanamadım başka markada da yaptım pozitif çıktı. Cuma doktora gidip kan vereceğim. Akşam üzeri adet sancılarım oluyor, oğlumda böyle miydi hatırlayamıyorum. Sizde de oluyor mu? Korkuyorum.

Merhaba kızlar sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. 3 yıldır istiyoruz ikinci çocuğu ,bu ay tam umudu kesmiştim ama test yaptım ve pozitif çıktı (silik çizgi). Sonra inanamadım başka markada da yaptım pozitif çıktı. Cuma doktora gidip kan vereceğim. Akşam üzeri adet sancılarım oluyor, oğlumda böyle miydi hatırlayamıyorum. Sizde de oluyor mu? Korkuyorum.
Hayırlı olsun 😍🤗🌸Adet tarihimde gebelik testi yapmadan önce sanki adet olacakmışım gibi öyle ağrıdı ki.. ben normalde de çok sancı çekerim adet günlerimde o yuzden hiç şüphelenmemiştim kesin adet olacağım dedim gece uykumdan bile uyandırdı kasık ağrım ama her ay gibiydi ..yani bende aynı durumu yaşadım.. fakat artık kasık ağrılarım yavaş yavaş terkediyor gibi beni pek hissetmiyorum

X