2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben dıscıye gıttım ıkı gun once annem ıcın cürük dısım vardı çektiriyimmi diye sordum mumkun oldukca 9 ay dayan dedi tabsıye etmıyorum agrı yoksa dedi ama senın agrı cokmus ya bırsey olmaz allahın ıznıyle dua et

Takip ettiğim doktorlar hamilelik belirtilerinin bir anda kaybolup tekrar ortaya çıkabilir diye söylüyor genellikle de böyle oluyor
Kendimi çık dinliyorum elimde olmadan galba kuzumgeçmişin korkusu tedirginliği gitmeyecek galba üstümden Allah nasip ederde hareketlerni hissedene kadar çokmkorkuyorm ama Dua işte elden birley gelmez

Canım benim de iki kaybım var . Bizler doğacak ile öleceğe çare olmadığını yaşayarak öğrendik. Kaygılarını bir kenara bırak her şey yolunda diye kendine söyle hep. Ben öyle yapıyorum. Belirtiler geçiyor geliyor . Günden güne değişiyor. Kanama görmediğin sürece her şey normal.

Tedirgin olmakta çok haklısın ama önlem alınacak bisey olsa, senin yapacağın yada yapmayacağın biseyle böyle kötü durumlarin önüne geçebilecek olsan elinden geleni yap hergun ultrasona gir dicem ama malesef hicbirimizin garantisi yok bu gebeligi sonuna kadar sağlıkla götürebilecegimize.. ama insanoglu, annelik hormonlari tabiki insan korkar, tevekkul edip dua etmekten baska care yok gibi.. bu hafta benim de göğüs hassasiyetim gecti, yan bile yatamazdm o kadar cok acırdı. Bulantilarim az az devam ediyor ama hala adam akıllı bisey yiyemiyorum .. varmi sende bulantı

Aynen öyle kuzumm Veren rabbim takdir ilahi hakkımızda öyle hayırlısydı zorlu yollardan geçtik ama inşAllah rabbim bu defa sonunu güzel etsn elimzdenfeleni yapıyorz dua edioem kuran okuyorm takdir Allahın rabbim inşAllah bizleri bu yolda olan gerkesi hayırlı sağlıklı bir şekilde evladına kavuştrsn isteyen gerkese de nasip etsn inşAllah

Haklısın kuzum böle ultrasona girerken hep ağlıyorm nefesimi tutuyorm o kadar kötüydü ki o anale rabbim bir daha yaşatmasn hiç kimseye kuzum benim hiç miğfe bulantm falan olmadıı sadece högüs hassasiyeti kabızlk hazımslk gaz problemim var tek sıkınttı çektiğim bunlar inşAllah iyi şeyler düşünelm iyi olsn ne gğzel dedin risk 9 ay var dua edelm tevekkül edelm hol bol rabbim şu mübarek 3 aylar yüzü suyu hürmetne hepmzn kcaklarknı doldursn inşAllah

Gögüslerde bazen olur bazen olmaz olmadı bebeğe birşey mi oldu diye endişelenme ben 12. Haftadayım bebeğin kıpırtısını hissediyorum ama bezen bir iki gğn hissetmediğim oluyor genelde geceleri çok hareket ediyor

Ben 2 hafta önceden yer buldum. Şimdi de 18 olduğumda yazarım diye düşünüyorum. 20 21 22 hangisi olursa giderim
BEnde alcam 18 mi 20 demi alım 21-22 bekleyemiyeceğim mesajla görüşüyordum açıkcası netleştirmedim ben pazartesi arayıp randevü almayı düşünüyorum

BEnde alcam 18 mi 20 demi alım 21-22 bekleyemiyeceğim mesajla görüşüyordum açıkcası netleştirmedim ben pazartesi arayıp randevü almayı düşünüyo

BEnde alcam 18 mi 20 demi alım 21-22 bekleyemiyeceğim mesajla görüşüyordum açıkcası netleştirmedim ben pazartesi arayıp randevü almayı düşünüyorum
Ali hoca en iyisi 22 dedi. Ama bana siz zayıfsınız 18 19da bile bakılır dedi. Yani 18 19da da baktığı oluyormuş. Ben yine de 22de gitmek isterim. Zaten daha yeni gittim bayağı da detaylı baktı

Merhabalar ben 9 haaftalik hamileyim 2 gündür göğsümün ortasında bi agri başladı carpinti da oluyo kasiklarimda da özellikle sol tarafta ağrım var sizce kotu ye mi gdior

Kızlar, daha önce lazerle tüylerden kurtulanlar , şu anki durumlar nasıl? Benim sanırım yeniden geliyorlar hamilelikte çıkar tekrar demişlerdi de pek inanmamıştım

Kızlar, daha önce lazerle tüylerden kurtulanlar , şu anki durumlar nasıl? Benim sanırım yeniden geliyorlar hamilelikte çıkar tekrar demişlerdi de pek inanmamıştım
Ben bekarken yaptırdım ama tam bitmeden evlendim devam edemedim. Çok az kalmıştı. Hamileliğimde de sonrasında da hep jiletle aldım artma olmadı aynı çok az duruyor yıllardır. Bana da hamilelikte geri çıkar sonra yaptır demişlerdi öyle olmadı

Belki dönemlik bir şeydir benimki de zaten çok az ve cansız alsam tekrar etmeyecek belki de .Zamanında öyle dedikleri için sizlere de sorayım dedim

Aa cidd bir durum da olabilir yani. Çok şükür sizin geçmiş. Ben de bu hafta içinde doktoruma gittiğimde mutlaka söyleyeyim o zaman. Çok teşekkürler
Ben yaşadım 2 hafta önce doktorum vajinadan kültür aldı. Vajina florasında Bakteri artmış. Hamilelerin kullanabileceği bi antibiyotik kullandım. Şimdi gelmiyor artık

Canım doktorumla konuştum hiçbir sorun olmadığını kritik haftaları geride bıraktığımı söyledi ve lokal anestezi ile hafif dozda çekim işlemi yapıldı Eğer bekleseymiş kökte iltihap varmış bunun bebeğe daha çok zararı olacağını söyledi, İnşallah hiçbir sorun olmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…