2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haklısın kuzum böle ultrasona girerken hep ağlıyorm nefesimi tutuyorm o kadar kötüydü ki o anale rabbim bir daha yaşatmasn hiç kimseye kuzum benim hiç miğfe bulantm falan olmadıı sadece högüs hassasiyeti kabızlk hazımslk gaz problemim var tek sıkınttı çektiğim bunlar inşAllah iyi şeyler düşünelm iyi olsn ne gğzel dedin risk 9 ay var dua edelm tevekkül edelm hol bol rabbim şu mübarek 3 aylar yüzü suyu hürmetne hepmzn kcaklarknı doldursn inşAllah🤲
Aynen benim arkadasim dogumuna 2 hafta kala bebegini kaybetti, cok az seviyede pıhtılaşma varmis, 8 aya kadar hiç sorun yasamadan son zaman koskoca bebegini kaybetti, yani olacaksa son anda bile oluyor canim, sen travma yaşamissin ama zamanla alışıp rahatlicaksin diye umuyorum Rabbime emanet bebeklerimiz ♥️

Kızlar, daha önce lazerle tüylerden kurtulanlar , şu anki durumlar nasıl? Benim sanırım yeniden geliyorlar 🤦 hamilelikte çıkar tekrar demişlerdi de pek inanmamıştım
Bebeğin cinsiyeti belli mi? Erkek bebek annelerinde hamilelikte tüylenme artiyo diye duymuştum testesteron salgiladiklari icin ama ne kadar dogru bilmiyorum

Bebeğin cinsiyeti belli mi? Erkek bebek annelerinde hamilelikte tüylenme artiyo diye duymuştum testesteron salgiladiklari icin ama ne kadar dogru bilmiyorum
Yok değil Perşembe günü gideceğim 13+2 olacak belki söyler. Bunu okudum bir yerde aslında mantıklı gelmişti ama kızları olan bir arkadaşıma da olmuş o zaman çürüdü tez. Ama arkadaşımın dediğine göre tek seferlik olmuş umarım öyle olur

Bebişlerin hareketi hisseden varmı?annem kıpırtı falan hissetmiyormusun diye soruyor?ben hissedemiyorum acaba azıcıkta olsa göbüşten mi😀😀😀hissedemiyorum

Ben biraz panik biriyim detaylı ultrasona girdim çok şükür doktorum herşey yolunda dedi burun kemiği oluşmuş ve ense 1.4 dedi.normal doktorda 1.5 demişti.3 e kadar normal miş sanırım.birde karaciğer ile ilgili birşey söyledi onunda çok normal olduğu söyledi.dolaşım gibi birşey ve önemli dedi.3 ayların yüzü hürmetine hepimiz güzel sonuçlar alalım inşallah

Yok değil Perşembe günü gideceğim 13+2 olacak belki söyler. Bunu okudum bir yerde aslında mantıklı gelmişti ama kızları olan bir arkadaşıma da olmuş o zaman çürüdü tez. Ama arkadaşımın dediğine göre tek seferlik olmuş umarım öyle olur
Benim oğlumda da hiç olmadı. O açıdan da çürüdü bence 😄

😄😄 Dün gece rüyamda hep cinsiyetle uğraştım ya doktor doktor geziyoruz eşimle biri kız diyor biri erkek diyor biri belli değil diyor
Ben her gece uğraşıyorum valla. Doktor kıza benzettiğinden beri kız çocuk görüyorum ama. Altın çok görüyorum 😄bilezikler yüzükler. Kafayı yedik düşünmekten 🤪

Ben her gece uğraşıyorum valla. Doktor kıza benzettiğinden beri kız çocuk görüyorum ama. Altın çok görüyorum 😄bilezikler yüzükler. Kafayı yedik düşünmekten 🤪
Gerçekten öyle. Cinsiyeti çok önemsemiyorum diyordum ama bilinçaltım öyle düşünmüyor demek ki 😄

Bilezik ve yüzük kız evlada, altın lira da erkek evlada yoruluyor rüyada 😊 En azından benim büyüklerim öyle yoruyordu 😊

X