2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
eskisi gibi iş stresim ve ekstra yorgunluklarım olsa büyük ihtimal ben de eşimi biraz darlardım bu süreçte.
geçecek bunlar da zamanla her şey normal :)

Herhalde tuzdan dolayı oluyor iki gündür tuz hiç yemeklerde kullanmadım biraz düşüş oldu dediğiniz her gün gidemem bir tane almam lazım evde sürekli takip etmem gerekir

Çocuk gelişimi ile kitap okuyan var mı arkadaşlar? Okuyup beğendiğiniz önerdiğiniz
Çocuk gelişimi için biraz erken olabilir ama hamilelik doğum ve ilk zamanlar için şu 3 kitabı öneririm. Çok keyif alarak okudum çok faydalarını gördüm şimdi tekrar okuyorum hatırlamak için

Eklentiler

• IMG_20210306_195017.jpg
    145,8 KB · Görüntüleme: 51
Herhalde tuzdan dolayı oluyor iki gündür tuz hiç yemeklerde kullanmadım biraz düşüş oldu dediğiniz her gün gidemem bir tane almam lazım evde sürekli takip etmem gerekir
Zaten bi sıkıntı olmasa bile her evde olması gerekiyor bence. Sende nedenini bulmuşsun dikkat edersen yediklerine bişey olmaz Allah'ın izniyle

Benim de ara ara öyle oluyor. Kokulu, koyu sarı veya yeşil olmadıkça akıntılar masummuş. Hormonların artışından kaynaklı oluyormuş

Teyzeleriiii merhabaaaa bugün ikili testim vardı. Ense kalınlığı 0.9mm çıktı doktor iyi dedi. Ama burun kemiği ile ilgili birşey demedi. Kanı da verdim o da 10 gün sonra çıkacakmış. Cinsiyet içinde bu haftalar yanılmak için müsait haftalar o yüzden 2 hafta sonra söyleyeceğim iyice netleşsin dedi

Eklentiler

• 1615051689487..jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 59
Ay evet haklisin ama ben de tam bir basak burcuyum ayrintici her seyi kafaya takan bu sefer hormonlarin etkisiyle niye diye sorguluyorum
Kesinlikle hormonlardan eşim geçen yerleri süpürüyordu başladım ağlamaya adam da şaşırdı her şeye duygulanıp ağlıyorum bende inanılmaz ağlak biri oldum şarkılarda her şeyde ağlıyorum herkesi bir yerden etkiliyor hamilelik karnımız büyüsün daha da güzelleşecek her şey içini ferah tut

Arkadaşlar merhaba vajinama doğru baskı hissediyorum birkaç saattir. Doktorumu aradım kanama yoksa korkulacak birşey yok dedi. Bunu yaşayan var mı büyüdüğü için kaslar geriliyormuş falan yazıyor nette bir düşüğüm var çok korkuyorum 13+5 bugün

Bende 2 gün önce aynı baskı ve değişik bir ağrı hissettim ama doktora sormadım çünkü kendisi kanaman yoksa her ağrı normal diyor çok hızlı büyüyor diyor ben de bu sefer yine büyüyordur diye sormadım içini ferah tut korkundan ziyade büyüyor bence minikler

Aynı şey iki gündür bende de oluyor. Hatta ben de inceden bi tırstım. Ama doktoru aramadım. Alttaki kemikte baskı vardı.

Ali ekiz var ataköyde. Eşi alıyor. CD ve fotoğraf veriyor. Ben dün ikili test için ona gittim. Detaylıda da ona gideceğim. Hakkında harika yorumlar da var. 600 tl
Ben de detaylı için onu düşünüyorum, çok yoğun oluyor mudur acaba? randevusu için bayağı zaman önceden aramak gerekir mi?

Öyle mi? Çok şükür , aklım çıkacak iki gündür. Doktoruma da ulaşamadım bir türlü. Çok teşekkürler cevabınız için E Efulimm41
Bende de oluyor beyaz renk koyu kıvamda. Doktora sormadım ama kokusuz beyaz akıntı masum diye bildiğim için üstüne düşmedim 4 gün sonra gideceğim sorar size de söylerim eğer doktorunuza ulaşmamış olursanız hala

2 gündür sol kaburgamın altında sancı var. Arada kaburgadan vajinaya farklı farklı yerlerde kısa süreli sancılar hissetsem de geneli kaburga altı. Bunların normal olup olmadığını tayin edebilmek aşırı zor gerçekten. Önce "büyüme sancısıdır, normaldir" diyorum, sonraki sancıda "ya değilse?" diye vesvese başlıyor hemen :)))

Çocuk gelişimi ile kitap okuyan var mı arkadaşlar? Okuyup beğendiğiniz önerdiğiniz
Sadece çocuk yetiştirmek için değil içimizdeki çocuğu da iyileştirmek için Nihan Kaya'nın kitaplarını Çok faydalı buluyorum. İyi aile yoktur, iyi toplum yoktur, bütün çocuklar iyidir üçlemesini en başta tavsiye ederim. Uzun zamandır psikoloji bilimi ile ilgiliydim zaten ama Nihan Kaya nın kitapları bende farklı bir kapı araladı resmen. Günümüzde bize öğretilen birçok tabuya yanlış diyebildiği için kendisini çok cesur ve haklı buluyorum. Birçok kişi bu sebeple sevmez kendisini ancak ben çok gerçekçi ve araştırmacı kimliği sebebiyle güvenilir bulurum. İlginizi çekerse inceleyin kitaplarını.

Stres yapma uzat ayaklarını yukarıya dogru hafıfce o doktorda sıkıntı yok demıs kanama olmadıgı surece kaslardandır bence

Benimde sağda çok sık oluyor yalnızım sanıyordum bende büyüyor ondan deyip geçiyorum açıkçası kaburga altı kasık bazen bel böbrek vajina artık anlayamıyorum benimde farklı noktalara ani sancılar giriyor doğrusu.. ama uzun sürmediği ve başka bir olumsuzluk olmadığı sürece sürecin parçası bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…