2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Ah o vesveseler. Elimde olsa her sancıda her batmada doktora gideceğim o vesveseler yüzünden.

Bulantıları geçen yada azalan varımı? Ne bulantım geçti ne tiksintim yemeklere karşı 3 ay dolmak üzere
Çok şükür ben bu hafta normalleştim Hiç geçmeyecek gibiydi ama 12+2 de iyi hissetmeye başladım ve normal yedim, mide sıkıntım olmadı. Tek bir gün eşime uyup yediğim yağlı yemek mide ağrısı yaptı, yani fast food tarzı olmadıktan sonra iyi gibi. Geçecek inşallah dayanın

Yaa çok teşekkür ederim, çok incesiniz inşallah hiçbir sorun yoktur. Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın

Baskı dediğiniz sancı gibimi çünkü bende ara ara oluyor internette büyüme ağrısı diye geçiyor baktım ama bende tedirgin oluyorum bazen napicam şaşıyorum

Canım değerler arasında 5 var gibi sadece 3 martta büyüğü yükselmiş... Benim de hep 9 a 4 ve 11 e 6 arasında gidip gelir normal diye biliyorum. Kendinde değişiklik hissediyorsan sıkıntı ama.

Ben daha yapmıyorum ki o yapsın bir buraya giriyorum fırsat buldukça. Eşimin de işi başından aşkın şu aralar.. Bana çok normal geldi canım.

Bir de yanlış alamazsanız çok fazla proje çocuğu gibi geliyor.... Sosyal medyadaki "en mükemmel beslenen, en zeki oyunları oynayan, en güzel gelişen akıllı çocuk benim çocuğum" gösterilerinden gına gelmiş de olabilir.... Şimdilik tek düşüncemiz doktora gidince kötü haber almayalım, sağlıcakla doğsun.

İçime su serptiniz teşekkür ederim

Bu sayfayı bu yüzden seviyorum aynı dönemiz ve hemen hemen aynı şeyleri yaşayarak korkulacak birşeyler olmadığını görüyorum içimizi ferah tutalım inşallah büyümedir diyelim o zaman hayırlısı ile kucağımıza alalım inşallah

Bu zamana kadar yaşamayınca bi tedirgin oldum ama gördüğüm kadarıyla normal artık rahat uyuyabilirim sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…