2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım napcan sen sorsunlar boşver

Aynen canım yaa amiin .. Ben de diyorum yok benimki farklı, benimki geçmiyor, benimki belime vuruyor bence kızlarınki böyle değil falan Valla olacak olan ağrısız sızısız da bulur, son doğum anında da biz elimizden geleni yapalım duamızı edelim gerisine engel olamayız. Rabbim neylerse güzel eyler...

Aynen ya yok benimki kesin farklı diyorum ben de öyle valla olacak olan olur biz engel olamayız dua etmekten ve daha dikkatli olmaktan başka bir şey gelmez

Bir-iki ülkelerin uygulamalarına baktım. Hamile olanlara ve 3 ay içinde hamile kalmayı düşünenlere corona aşısı yapılmıyor. (okuduğum ülke İngiltere ya da Almanya idi)

Sigara kullanıyor musunuz kızlar ben içiyorum hala nasıl bırakıcam tavsiyeniz var mı
Ben öğrendikten sonra bi kaç gün içinde bıraktım. Ama hep aklıma yazmıştım hamile kalınca bırakıcam diye. Korktuğum gibi geçmedi bırakırken krizler falan öyle 5 dk geliyo du içme isteği sonra gittikçe azaldı. Hep bişeylerle uğraştım. Sende başarabilirsin Bide youtube da bi video var Allen Carr sigarayı bırakma yöntemi diye 1 saatlik etkili bi video izleyin derim bende çok etkili oldu çoğu kişide o video sayesinde bırakmış

Kızlar nasılsınız soran arkadas kımdı bılmıyorum ama kasık agrıları dısında bendede hıc hamılelık belirtim yok doktora da daha ıkı hafta var bu haftasonuda salak gibi kapı cam mutfak dolabı sıldım ve temızledıkce allahım nasıl haz aldım nasıl mutlu oldum ben kafayı yedım galıba arkadaşlar bıde bunun uzerıne karın ve bel agrısı cekıyom suan allahım korusun ıns bırsey olmaz

Benım neredeyse tum gun karın ve kasık agrım oluyor
Benimde..ilk zamanki ağrılar baya azaldı ama yine de oluyor ağrılar,arada ufak sancılar..birde bulantı olmaya başladı az az inşallah şiddetlenmez..bu haftaya kadar geldim olmaz diyordum inşallah hemen geçer..

Canım işte belirti olmayınca kötü yanı bu duramıyoruz.. ben de balkon tuvalet tüm eve girmiştim bu hafta sonu aynı sen gibi yaptıkça da acayip mutlu oldum ağrılarım var ve korkuyorum şimdi yine sen gibi.. İnşallah yorgunluktandır canım sadece. Çok ağır kaldırmadım balkonu yıkarken kullandığım 10 litrelik kova hariç

Progestan kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, progesteron değerinizle alakalı olarak mı doktorunuz verdi bu ilacı? Eğer öyleyse değeriniz kaçtı?

Progestan kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, progesteron değerinizle alakalı olarak mı doktorunuz verdi bu ilacı? Eğer öyleyse değeriniz kaçtı?
Benim de değerlerime bakılmadı. Lekelenmem daha beyaz haldeyken kullanmaya başladım önlem olarak. İyi ki de kullandım daha sonra kahverengi leke ve 1 kez de kanama oldu.

Peki canım bunu yaptırınca 2 liye 3 liye ve 4 lüye gerek yok diye biliyorum ama bende sadece bunu yaptırmal istiyorum bakalıö doktor ne diyecek
Evet bunu yaptırınca diğerlerine gerek kalmıyor dedi doktorum bu yüzden yaptırmak istiyorum ben de tek seferde o sitresten kurtulmak için bize çok masraflı oluyor aslında çünkü biz diğer taramaların ücretini de peşin ödemiştik doğum paketinin içinde bir de buna 2800 lira ödeyeceğiz bu biraz üzücü ama ne yapalım sağlık olsun diyoruz

Hhhahhahah sende kendımı görüyorum ya nolcak böyle sonumuz az belirti olsa tırsıcam unutuyorum ben böyle cocuguda

Ayyy yapmayın ne olur ağır işler yormayın kendinizi

Bin kere maşallah subhanallah canım kocaman olmuş ya ne çabuk geçti di mi 2 ay:)) rabbim 9 ayı bir çırpıda sağlıcakla bitirmenin nasip etsin inşallah 10.haftamda randevum ultrasonları gördükçe nasıl dayanıcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…