2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bin kere maşallah subhanallah canım kocaman olmuş ya 😍 ne çabuk geçti di mi 2 ay:)) rabbim 9 ayı bir çırpıda sağlıcakla bitirmenin nasip etsin inşallah 😍 10.haftamda randevum ultrasonları gördükçe nasıl dayanıcam bilmiyorum 😊
Rabbim sabrını versin su gibi akıp geçsin inşallah günler iyi haberlerini bekliyorum canım 🤲🥰

2.ayı tamamladık 3. aya girdik teyzeleri 🥰 Rabbim hepimizin yavrusunu sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin günler su gibi akıp geçsin inşallah 🤲 Karnım baya büyüdü bu arada eminim sizin de öyledir 😄🙈🤰
Eki Görüntüle 2778366 Eki Görüntüle 2778368
Ay cok guzel masallah buyuduklerini gorunce daha baska heyecan oluyor degilmi ama 😍 ilk cinsiyet tahminini ben yapayim kiz gibi icimden oyle gecti nedense 🌸

Bende gidip testlerimi yaptırdım kaydımı açtırdım. Ebem her ay ben seni ararım, 18. Haftayada aşı için gelirsin dedi.
Evet kaydım açıldı o yeterli olur heralde diye düşünüyorum tetanos aşısı için arayacaklar mış. İlerleme nasıl oluyor bilmiyorum biz mi gidiyoruz aylık acaba tecrübesiz olunca 😀

Kızlar bugün prilam sayesinde harika uyandım. Güzel bir kahvaltı yaptım. Ne zamandır yemek yapamıyordum. Yaptım bir heves. Çok iyi hissediyorum. Bu da prilam viral reklam gibi oldu ama diil valla 🙂
bende felaket bir uyku mayışıklık sersemlik yaptı
Gözümü zor açıyor zor yürüyorum
Anestezi
Gibi bu durumda saglıksız. Ne yapacagımı bilmiyorum. Dun gece 2 bugun bir aldım böyle denicem ama içer içmez beni mahvetmeye yetti. Bulantıyı buyuk olcude azaltsada bu hal çekilir degıl

bende felaket bir uyku mayışıklık sersemlik yaptı
Gözümü zor açıyor zor yürüyorum
Anestezi
Gibi bu durumda saglıksız. Ne yapacagımı bilmiyorum. Dun gece 2 bugun bir aldım böyle denicem ama içer içmez beni mahvetmeye yetti. Bulantıyı buyuk olcude azaltsada bu hal çekilir degıl
Ben 1 içiyorum. 1 yetiyor bana. Tam bu saatlerde etkisi geçiyor. Bulantılarım başlıyor. Ama uyku falan yapmadı bana. Yan etkisi herhalde. O da size etki etmiş.

X