2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Delircem berbat bi gece. Hic uyumuyor memeyi tutmuyor helak olduk zombi gibiyiz. Gündüz tutuyodu memeyi, acaba çok mu dolu gergin dedim sağdim yine tutmadı. Sağıp içirdik artık rahatlar uyur dedik beşiğe koyar koymaz uyanip mizildaniyor. Napcaz biz yaaa kafayı yicem

Bende böyle karar verdim son kontrolden sonra. Salı günü sezaryen olacağım nasipse. Inşallah geriye kalanlar olarak sağlıkla kavusuruz bebislerimize.

Allah razı olsun inşallah çok sağolasın spinal yapıldı. Başta değil ama sonradan uyuşma geçtikte ağrı oldu ama çok dayanılmayacak bir ağrı değil ağrı kesiciler iyi geliyor 38+ 6 da sezeryan yaptı suni falan denemedik hiç

Kızlar tek tek yazamadım. Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum
Sezeryana çok uykusuz girdim birazda ağrım oldu yazamadım şimdi fırsat buldum yazayım dedim memeyi tutturduk kardeşim sayesende bana çok yardımı oldu Ucunu sıka sıka süt açıldı geliyor biraz ama mama takviyesi de yapıyoruz . Baya veriyoruz hep ama Yinede aranıyor ağzıyla anlamadık birşey. Doyurabilecek umarım. Gaz biraz zor çıkarıyor. Sadece sırtına vurmamıza izin veriyor sırtını ovalarında ağlıyo istemiyo

Tebrik ederimm Allah analı babalı büyütsün vatanına milletine hayırlı evlat olsun inşallah

Normal doğumda çok istekli ama sezeryan olmak zorunda kalan bir anne olarak diyorum ki, dogurduktan sonra ne şekilde doğurduğum aklımın ucundan bile geçmedi. Yavrumu sağlıklı bir şekilde kucağıma verdiler ya, o yetiyor bana. Bu bebeklerimizin doğumu, onlar belirliyor nasıl geleceklerini. Hayırlısı ile gelsin bebişin

Kucağında uyut canım. Belki beşiğe iyice dalmadan koyuyorsan hemen uyanır. Epey kalsın kucağında. Benim aklıma bu geliyor.

Kucağında uyut canım. Belki beşiğe iyice dalmadan koyuyorsan hemen uyanır. Epey kalsın kucağında. Benim aklıma bu geliyor.
Aynen bende öyle yapıyorum. Altını al- emzir - gaz çıkar- koynuna al Bu şekilde devam ediyoruz şu an emerken parmağımı tutmaya başladı oğluşum, ne güzel bi duyguymuş hep şükrediyorum

Kızlaar herkes doğurdu mu pek giremiyorum. Çoğu msjı okudum ama hepsini okuyamadım. K Kbo4 okidoki6666 kızlar son durum ne sizin çok merak ediyorumm
Ben birazdan kontrole gidicem cumartesinden beri suyum geliyor ama açılmam yok sancım yok kasılmam yok. Dün gece baktılar o kadar suyum geldi 2 gündür hala suyu yeterliymiş müdahale etmediler. Bakalım ne olacak dua edin kızlar. Artık endişenlenmeye başladım.

Aynısı bizdeydi karni tok gazını çıkarıyor ama öyle bir ağlamak ki sabahı zor ettik şimdi gündüz koca gün uyur benim minik kız az önce altını aldım yandan yandan gülüyor uyutmadim ki der gibi

Canım benim suni sancı denerler belki. Hakkında hayırlısı olsun. Benim ebem yerleri sil demişti açılma olsun diye. Dene istersen yavaş yavaş bide çömel kalk hareketi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…