2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese Günaydin. Yaa geceleri nasıl yatıyorsunuz sizler. Sağa ya da sola mi yoksa sırt üstü mü.ben normalde hep sağa yatarım ama şimdi korkumdan sırt üstü yatiyorum. Sabah uyandığımda da belim sırtım ağrımis oluyor

Siskinlik canim benimde oyle kendimi kotu hissediyorum. Ikihamileligimdede 14 kilo aldim bunda insallah az alirim

Sağlık ocağı hepsini yapmıyor.Banada doktor yapılacak tahlillerin listesini verdi.Bnde devlette yaptırmayı düşünüyorum.2 kere uğraşmayayim hepsini yaptırayım orda
Canım devlette yaptırmak için doktor randevusu almamıza gerek var mı biliyor musunuz yoksa direk kan testi yaptıracağım deyip laboratuvarda mı sıra alıyoruz?

Ben kalmadim ama kalan arkadaslarim hatta kiz kardesim var. Allah hayirli etsin dogana kadar 2 yasina yaklasir.hic dert etme.hosgeldin aramiza

Oğlumda da doktor ilk başta dinletmemişti. İlk 11. haftada dinlenmişti. O da çok az, zarar veriyor diye

Çok sevindim bunu duyduğuma. Biz doktor fotoğraflarına bakıp Mine Hnm. Deneyelim demiştik o zaman 9. Hafta kontrolünde oradayım.
Aslında başka bir doktora gitmiştim. Geçen sefer düşük yaptığımda nöbetçi doktor mine hanımdı kürtajımı o yaptı sonrasında da ilgilendi ilgisi hoşuma gitti bu sefer onu tercih ettim :)

Ben tüm tahlillerimi daha doktorum istemeden sağlık ocağında yaptırdım. Hamile olduğumu söyleyince aile hekimi de tüm testleri istiyor

Randevu alıp gittim ben. Sabah Saat 11 e kadar kan alımı var. Sabahın ilk saatinde gittim çok beklememek için. Zaten 9 buçuktan sonra kimseyi almadılar ordaki kalabalık anca 11 de biter diye. Bu nedenle erkenden randevu alıp git. Önce aile hekimi görecek ve kan alımına yönlendirecek

Suan 6+0 oldum, bat 15 ocakti iste 14 ünde gördüm ama herkesinki bir olmaz ki nasıl hesap yapiyosun

Ankaradayım bende sağlık ocağı çoğu testi yapmıyor arayıp sormuştum 2 hafta önce. Devlet hastanesinde arkadaşınız varsa süper direk gidip orada yaptırabilirsiniz
Var ama dahiliyeci kendisi, kadın dogumun isteyecegi tüm tahlilleri yazabilir mi acaba bazısı onlarin sisteminde çıkmıyor

Suan 6+0 oldum, bat 15 ocakti iste 14 ünde gördüm ama herkesinki bir olmaz ki nasıl hesap yapiyosun
Benim Bat 27 aralikti. Sat 29 kasimdi. Yerlesme kanamasi genelde 4.5 -5 haftalik iken oluyor diye biliyorum da teyit etmek istedim. Benim tarihlere bakarsak 8 haftalik olmam gerekiyor ama bana yeni olustu gibi geliyor. Bakalim bu sorularin hepsini doktora gittigimde öğreneceğim. Randevu bulamadim henuz.

Karışıkmıs hakkaten ama yerlesme kanamasi 4.5-5 haftalikken olur diye bilinse de bundan haric lekelenme yasayan arkadaşlar cok oldu. Benim kuzenimin de tarihleri sizinki gıbi karışıktı doktora rastgele bi tarih söylemişti ama dr kesenin durumuna göre size bişey söyler stres yapmayın

Sağlık ocağı hepsini yapmıyor.Banada doktor yapılacak tahlillerin listesini verdi.Bnde devlette yaptırmayı düşünüyorum.2 kere uğraşmayayim hepsini yaptırayım orda
Ben de öyle düşünüyorum ya malum pandemi var doktorlarin canı burnunda, ben özelde muayene oldum ama kanları burda yaptırcam desem sorun etmeden yazar mi diye düşünüyorum

Yüz üstü değilde sağ sol yatabilirsin sorun olacağını düşünmüyorum. Ben sağ sol dönüşümlü yatıyorum

Sadece benim bulunduğum yerde sağlık ocağında kan verilmiyor sanırım. Ne tuhaf ya her defasında ya özele ya da devlete gitmem gerekiyor

Ben yüz üstü yatmaya alışık olduğum için hala yüz üstü yatıyorum. İlerleyen zamanlarda zaten yatamicam diye şimdiden keyfini çıkartıyorum ilk zamanlar yatış etkilemiyor diye biliyorum

Benimkinin de ovulasyon 31 Aralık ve 1 ocakti bat 15 ocakti ve hcg 202 ydi. Nasıl oluyo anlamiyorum valla 18inde 748di

Kızlar günaydın ben doktora henüz gitmedim yarın tam 5 haftalık olacağın. Folik asit kullanmıyorum uzun xamandır isteyip olmadığı için bırakmıştım. Hangi folik asit markasını kullanıyorsunuz? Kendim alsam mı yoksa doktora gidip mi alsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…