2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu sezaryan gerilme hissi ve ağrıları ne zaman geçiyor?? Dün doğurdum hala geriliyor sanki karnım olumsuz bir sey olmaz insallah gecer eninde sonunda dimi . Daha önce olanlar bilir tecrübe sahipleri
Yavrucum eline bi iğne batiyoda gerilmesi acısı günlerce suruyor
Hemen ertesi gun acisi gecmez ki
Benim 2 gun sonra gerilme hissi hafifledi oturup kalkarken acısı vardi 4 5. Gunlerde bi seyim kalmadi sukur

Burda yolk sac görüyor musunuz?
Tecrübeli arkadaşlar rica ediyorum cevaplar mısınız?
Kuçuk daha kese bir haftaya gözukur bence vardır gözukmuyordur beşinci haftada benim kese bile duzgun değildi gaz çok olunca göruntu net olmuyor birde idrara sıkış göruntu daha net oluyor

Benimde canım 38+6 oluyor bana da fazla geliyor bu süreç yani zaten birkaç gün beklesem Normal olur iyi bari terazi nasıl bilmiyorum hiç yaşamıs oluruz terazi ile balık kova koç basak ne olacsk artık
Baba da uzun gibi geldi ama güzel ya 39 a girerken alıyor içerde biraz daha büyürler Google terazi bebekleri yaz oku çok güzel

Ayyy hadi gözün aydın sağlıkla büyüt bebeişiniii

Baba da uzun gibi geldi ama güzel ya 39 a girerken alıyor içerde biraz daha büyürler Google terazi bebekleri yaz oku çok güzel
Benimki sağ olsun maşallah birazcık büyük 3.300 kg o zamana kadar 4kilo olur mu bilemem benim minik Tontis oğlum okurum canım çok teşekkürler

Benim bebeği de 3500 doğsun diye neler ediyorum neler
Normal doğum mu olacsk , vallahi benim kızlarım ikisi 3.150 Gr doğdu bunda şaşırdım yani kasar çerez peynir yoğurt et demek fayda etmiş diğer kızlarda tiksinirdim hayvansal utunleri yemeye kusardim oglands kusmadim hep yedim şaşırdım yani doktor dedi büyük yeri dar normal olsa 4u geçer dedi inşallah canım istedgin kiloda olur birde ben hep sol tarafa yatıyorum kan basıncı için plase ta ne kadar kanla beslense kan akışı sol taraftan daha iyiymiş o ne kadar iyi beslense benek de kan seyesinde kilo alıyor sol taraf ta iyiymiş benekelrin kilo almasına

Gittiğim doktor da kabul etmedi. Dedim 2 günüm kaldı karantina sürecimin bitmesine şuan hes kodunda riskli göründüğü için alamıyoruz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…