2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu sezaryan gerilme hissi ve ağrıları ne zaman geçiyor?? Dün doğurdum hala geriliyor sanki karnım olumsuz bir sey olmaz insallah gecer eninde sonunda dimi . Daha önce olanlar bilir tecrübe sahipleri

Gece gece denemek için özel hastaneleri aradık karantinanın son günü bile olsa hiçbiri kabul etmiyor şaka gibi.
Ya mesela diyelim tüm kontrollerini özel hastanede oldun. 9 ay oraya gittin ve son hafta covid oldun. Kabul etmiyorlar mı şimdi etmiyorlarsa baştan gidip para dökmemek lazım. Onlarda anlasın yanlışını. Sonuçta böyle bir hastalık var diğer hastaneler nasıl tedbirini almışsa onlarında alması lazım.

Günaydınlaaarr. Hepimiz için çok güzel bir gün olsun inşallah. Allahım hayırlısı ile bebişleri kucağımıza almayı nasip etsin

Kızlar bu sezaryan gerilme hissi ve ağrıları ne zaman geçiyor?? Dün doğurdum hala geriliyor sanki karnım olumsuz bir sey olmaz insallah gecer eninde sonunda dimi . Daha önce olanlar bilir tecrübe sahipleri

Yarına bişeyin kalmaz ağrı kesicilerini kullan hastanedeysen hemşireden ağrı kesici iğne yapmasını iste , hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Bol su tuket ve Türk kahvesi için ağrılarıniz diner . Gerilmeden kastın ne anlamadım ama haftasına tüm ağrıların geçer inşallah

Gözün aydın sağlıkla büyüt minigini sütün de gelir bol bol emer hiç merak etme birkaç güne her şey daha güzel olur

Gözünüz aydın gözlerim doluyor okurken. Güzel bir doğum olmuş. Gelir sütün de, merak etme. Bebişinin tadını çıkar darısı başımıza

Rahatlatmaya çalış kendini. Dinlen ve olumlu şeyler düşün. İstediğin gibi olur umarım doğumun. Su gibi, sağlıkla gelsin

Oy maşallah İnşallah sütünde gelir en yakın zamanda doyurursun miniğini… çok güzel bir doğum hikayesi. Suni sancıdan korkanlar içinde güzel bir örnek olmuş. Suni sancıya mecbur kalanlar epidurel olabilirler. Allahım sağlıklı mutlu ömürler versin

Hayırlısı neyse öyle olsun sezeyan normal farketmez. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Bence hiç diretme olabileceksen alsınlar direk sezeryana. Şansa bırakma. Allah yar ve yardımcın olsun Senin anan da tarlada doğurmuş herhalde hiçbişeye inanamıyor. sen bozma moralini güçlü ol hadi bakalım bekliyoruz hayırlı haberlerini

Ben ablamdan duyduğuma göre 1 hafta ama yengem 2 günde iyiyim demişti kişiye göre değişiyor sanırım. Geçmiş olsun inşallah geçer kısa sürede

Aaa neden ki , ban hemen bir gün de açıyorlar mı şaşırdım
Ayrıca inşallah hayırlı haber alırsın
ben bugün çok yoğundum çok az su içmişim baş ağrısından uyuyamıyorum
Uyarıymış sanırım öyle yazıyordu mesajda Amin inşallah canım ben çok su tükettiğim halde benim bile bazen ağrıyor

Ben farketmiştim merak ta ettim seni aslında, ay su son günlerde de böyle olunca eli ayağı gidiyor insanın, sürekli buradayız ya herseyı paylasoyoruz gecmıs olsun canım
Sağol kuzum kaç senedir şu forma üyeyim ilk defa uyarı aldım ben bile şaşırdım allahtan uzun bi süre değildi doğum üzeri hiç iyi olmazdı

Kuşum yazdım mı hatırlamıyorum ama allah analı babalı büyütsün inşallah gözün Aydın

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım, sağlıcakla analı babalı büyüsün minigimiz 4. Gün yatıp kalkarken biraz daha rahatladim, 1 haftada artık rahat yürüyordum. 10. Gün çok iyiydim sıkıntısız yatıp kalktım gerilme de yoktu. Çok normal yani senin şu an gerilmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…