2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı sağ salimkavuşmak nasip olur ilk zaman stres ve merak oluyor hatta hareketlerini hissedene kadar ama sağlıklı gebelikte ne yapsan bebeğe sıkıntı olmuyor o buyumeye devam ediyor endişe duyma derim

Ayyy benden önce demek hadi hayırlı olsun başak burcu geliyor bende şimdi kontrolden çıktım 25 eylül diyor doktorumuz herşey normal dedi
Evet öyle oldu. Hareketleri azaldı ya benim 3 gündür eskisi gibi değil sürekli dürtüyorum. Son 2 haftada hiç ihtiyacım yoktu böyle bi telaşeye ama neyse. Maşallah senin minnoşa

Kızlar bugün bizimde kontrol vardı 38+0 olduk bugün ve 3700 gram bir tosuncuk var içeride ama herşey normal olduğu için ve çatım gayet müsait olduğu için 39 haftayı da dolduralım dedi doktorum ve açılma yok pozisyonu güzel dedi ayrıca bu açılma olayını nasıl yapıyoruz var mı tecrübesi olan

Eşim kararı tamamen bana bırakıyor. Yani bilemiyorum dünyanın bin bir türlü hali var falan diyorlar. Açıklaması biraz güç ama işte cesaret edemiyorum. Bir yandan da bağlatıp rahat etmek istiyorum çünkü zaten bu üçüncü sezeryanım.

Ayy çok şükür canım benim yaa Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı hayırlı evlat olsun bizede dua et güzel doğumlarımız olsun

Hay maşallah benim oğullarım biri 37 haftada biri 38 haftada 3600 doğmuşlardı. Şimdi bu 3000 doğsa şükretsem normali buymuş ama bana minik geliyor tabi. Canları sağ olsun hayırlısı ile gelsinler inşallah. Kilodan ziyade anne karnında ne kadar kalsalar o kadar sağlıklı. Günlerini doldurması bebekler için her açıdan iyi oluyor

Oh maşallah 3. Geliyorr benim ilk gebeliğim ortada kaldım resmen annemde sizin gibi diyor günleri var onun bekle daha diye bu arada annemde 3. Çocuğundan sonra bağlattı kordonları sezaryen sonrası yaptırdı ve şuan çok mutlu iyi ki yapmışım dedi ama tabi bu kararı babamla birlikte aldılar hakkınızda hayırlısı olsun net bir karar çünkü

Hyirli olsun şimdiden inşallah sağlıkla kucağına alırsın kolay bı süreç olur

Hayırlı olsun sağlıkla kavuş bol dua et iyi gelir Allah yardımcın olsun amin

Sağlıkla gelsin minik inşallah günü biletle gitmekte ayrı bir heyecan tabi bütün duygular yoğunlaşmıştır şimdi çok normal

İlişki, bol yürüyüş, squat, sıcak duşta bele ve kasığa su tutmak, perine masajı, merdiven inip çıkmak bunlar açılmayı destekliyor diyorlar .. bende kendimi dört günlük kampa soktum sürekli yapıyorum bahsettiklerimden çoğunu bakalım cuma açılma olmuş olacak mı deneyimleceğim.. 4-5 cm olursa yatış yapıp başlatırız dedi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…