2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim öksürdükçe afedersiniz altıma su gidiyor sanki. Birde otururken sızıntı oluyor gibi hissediyorum

Benim öksürdükçe afedersiniz altıma su gidiyor sanki. Birde otururken sızıntı oluyor gibi hissediyorum
Öksürdükçe, hapşırdıkça giden/kaçan idrar.. ama otururken sızıntı idrar değildir, otururken sızıntı olup olmadığına emin olun. Benin doktorum bebeğin suyu birden gelececeği gibi az az da gelebilir dedi.. suyunuz geliyorsa, doktora haber verseniz iyi olur

Merhaba Evet terazi olacak ay bende ekim 3 ünü buluyordu normalde ama sezeryan dediği için 38+6 da alacakmış yine de bana çok bekletmiş gibi geldi . Seni kaçta almış oluyor
Benimde canım 38+6 oluyor bana da fazla geliyor bu süreç yani zaten birkaç gün beklesem Normal olur iyi bari terazi nasıl bilmiyorum hiç yaşamıs oluruz terazi ile balık kova koç basak ne olacsk artık

Hayırlı olsun hoşgeldi minik

Çok şükür doğurdum kızlar. Sabah 10 da hastaneye geldim yatıış yapıldı. Suni sancı takıldı. Tavan yaptı sancılar ama ben bişey hissetmedim pek. Sonra sancıları sıklaştırdı ebem. Dayanılmıcak hale geldiğinde epidurel takıldı. Sonda tekrar sancılar başladı. Suyumu getirdiler hatta membran sıyırma oldu 4-5 kez. Maks 20 dk sancı çektim odada o da 2-3 dk da bir geldi. Sonra ebem artık Doğum haneye gidelim dedi. Bi doz daha epidurel verince başladım ıkınmaya. İlk ıkınmalarda biraz tecrübesizdim ama sonradan güçlü bir şekilde ıkındım. 25 dk ya yakın doğumhanede kaldım. Son 10 dk doktorum geldi 2 kez ıkınmada meleğim kucağıma verildi. O kadar güzeldi ki aşırı duygulandım. Dikişlerim atıldı odaya geldim. İlk ayağa kalktım idrar boşaltma gerekiyormuş. Birtek orda hafif bir baygınlık geçirdim tansiyonum çok düştü ama hemen müdahale edildi 5 dk sonra kendime geldim.. Benim için güzel bir doğumdu zorlukları olsa da kucağınıza aldığınız zaman aklınıza gelmiyor. Emme refleksi çok yüksek ama sütüm henüz gelmedi mecburen mamaya başlattık. İnş birkaç gün içinde sütüm de gelir. 39+5te 3000 gr olarak doğdu kızım. Allah herkese acısız bir doğum nasip etsin.

Aminn darısı başımıza Sağlıkla büyüt bebeğini gece gece çok sevindim

Bünyeden bünyeye değişiyor da olabilir tabiki etkiler.

Masallah hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Kızlar selam dün ban yemiştim oyuzden eski mesajları okuyamadım , doğum yapan arkadaşlar varsa sağlıkla sıhhatle büyütün inşallah 38+4 olduk bizde ve yarın son kontrolümüz var bakalım bebişin durumu nasıl Ben artık bitkin bi vaziyetteyim yürümek kalkmak yatmak , tuvalete gitmek bile çok zor geliyor bana

Aaa neden ki , ban hemen bir gün de açıyorlar mı şaşırdım
Ayrıca inşallah hayırlı haber alırsın
ben bugün çok yoğundum çok az su içmişim baş ağrısından uyuyamıyorum

Ben farketmiştim merak ta ettim seni aslında, ay su son günlerde de böyle olunca eli ayağı gidiyor insanın, sürekli buradayız ya herseyı paylasoyoruz gecmıs olsun canım

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün

Hala hastanedeyim suni sancıyı kestikleri an sancılarım durdu. İlerleme devam etmiyor 3 cm de kaldı. Rahmi dinlendirmek istiyorlar. Sabaha kadar süre verdiler sezeryan için. Annem bebeğin suyunun bittiğine inanmıyor bitse nasıl bu ladar saat bekletirler diyor. Rahmim çok yukarıdaymış. Birazdan suniye devam edecekler, olmazsa sezeryana alacaklar. Siz hamilesiniz dua edin nolur en sağlıklısı nasıl olacaksa öyle olsun. Hem bu kadar ağrı çekip hem sezeryan olmak istemiyorum

Maşallah güzel bir doğumun olmuş çok sevindim Allah bağışlasın darısı bizim başımıza inşallah

Allah yardımcın olsun canm en hayırlısı neyse o olsun yeterki bebeğini sağ sağlim al kucağına inşallah güzel sonuçlarla bize dönersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…