2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normal doğum mu olacsk , vallahi benim kızlarım ikisi 3.150 Gr doğdu bunda şaşırdım yani kasar çerez peynir yoğurt et demek fayda etmiş diğer kızlarda tiksinirdim hayvansal utunleri yemeye kusardim oglands kusmadim hep yedim şaşırdım yani doktor dedi büyük yeri dar normal olsa 4u geçer dedi inşallah canım istedgin kiloda olur birde ben hep sol tarafa yatıyorum kan basıncı için plase ta ne kadar kanla beslense kan akışı sol taraftan daha iyiymiş o ne kadar iyi beslense benek de kan seyesinde kilo alıyor sol taraf ta iyiymiş benekelrin kilo almasına
Yok şey demek istedim şu an 3500 kilosu daha almasın biran evvel doğsun istiyorum

Şu an görünmüyoe mu sizce?
Ben ayırt edemedim doktor ne dedi çunku kesenin etrafında çok beyaz kısım var onlardan biridir muhtemelen
Hatta tekrar baktım ustte kuçuk kese gibi duran birşey var o muhtemelen ama altında beyazlık var yeri konusunda çok emin değilim göruntu bir kaç gune netleşir kesede duzgun

Son düzenleme:
Selaamm ben geldim🌸 bu hafta hiç sancım çıkmadı, açılmam ilerlememiş bebiste 2.862 olmuş geçen haftaya göre az almış biraz ama olsun. Çatı muayenem cok rahat geçti gayet güzel dedi doktorum mutlu oldum valla 😅 geçen haftaya göre ekstrem bir şey değişmemiş her şey yolunda yine yüzünü göremedik 😅 yani özetle yine doğurmuyorum bakalım ne zaman gelicek 🤣

Ben ayırt edemedim doktor ne dedi çunku kesenin etrafında çok beyaz kısım var onlardan biridir muhtemelen
Hatta tekrar baktım ustte kuçuk kese gibi duran birşey var o muhtemelen ama altında beyazlık var yeri konusunda çok emin değilim göruntu bir kaç gune netleşir kesede duzgun
Çok mutlu oldum yıllar sonra ilk gebeliğim. Telefondan çekip yolladım flashı açıp o zaman yolk gördüm gibi. Ama ultrason da yazmayınca anlayamadım. Doktor 10 gün sonra gelin dedi inş bebeği görmek ve kalp atışı dinlemek için

Selaamm ben geldim🌸 bu hafta hiç sancım çıkmadı, açılmam ilerlememiş bebiste 2.862 olmuş geçen haftaya göre az almış biraz ama olsun. Çatı muayenem cok rahat geçti gayet güzel dedi doktorum mutlu oldum valla 😅 geçen haftaya göre ekstrem bir şey değişmemiş her şey yolunda yine yüzünü göremedik 😅 yani özetle yine doğurmuyorum bakalım ne zaman gelicek 🤣
Olsun canım güzel haberler almışsın ya masallah oda yeter. Zaman gelince çıkacak zaten ponçik, biraz naz yapası geldi sadece 🥰

Olsun canım güzel haberler almışsın ya masallah oda yeter. Zaman gelince çıkacak zaten ponçik, biraz naz yapası geldi sadece 🥰
150 gr alması üzdü biraz ama artık çok takılmıyorum zaten gelicek gibi durmuyor büyür heralde 🤣 valla nazlı çıktı ya gelir gibi yapıp gelmiyor 🤣

Yok şey demek istedim şu an 3500 kilosu daha almasın biran evvel doğsun istiyorum
Masalalh inşallah doğar canım normal olursa zor olur senin için belki sezeryrn de olabilir. Az kalmış 2 hafta kadar alır malesef 4u

Benim için artık geri sayım başladı 😍 17 Eylül için gün aldık. Son haftamız kavusmak için 🥰 birde dr ile konuştum tüpleri de bağlıyacağız nasipse. İkisi aynı anda çıksın. ❤️❤️❤️❤️
Bende bağlatmak istiyorum ama yakın çevrem yapma diyor. 3 zaten sürpriz 4 olursa naparım. Çok kararsızım sen ne güzel kararını vermişsin

Çok şükür doğurdum kızlar. Sabah 10 da hastaneye geldim yatıış yapıldı. Suni sancı takıldı. Tavan yaptı sancılar ama ben bişey hissetmedim pek. Sonra sancıları sıklaştırdı ebem. Dayanılmıcak hale geldiğinde epidurel takıldı. Sonda tekrar sancılar başladı. Suyumu getirdiler hatta membran sıyırma oldu 4-5 kez. Maks 20 dk sancı çektim odada o da 2-3 dk da bir geldi. Sonra ebem artık Doğum haneye gidelim dedi. Bi doz daha epidurel verince başladım ıkınmaya. İlk ıkınmalarda biraz tecrübesizdim ama sonradan güçlü bir şekilde ıkındım. 25 dk ya yakın doğumhanede kaldım. Son 10 dk doktorum geldi 2 kez ıkınmada meleğim kucağıma verildi. O kadar güzeldi ki aşırı duygulandım. Dikişlerim atıldı odaya geldim. İlk ayağa kalktım idrar boşaltma gerekiyormuş. Birtek orda hafif bir baygınlık geçirdim tansiyonum çok düştü ama hemen müdahale edildi 5 dk sonra kendime geldim.. Benim için güzel bir doğumdu zorlukları olsa da kucağınıza aldığınız zaman aklınıza gelmiyor. Emme refleksi çok yüksek ama sütüm henüz gelmedi mecburen mamaya başlattık. İnş birkaç gün içinde sütüm de gelir. 39+5te 3000 gr olarak doğdu kızım. Allah herkese acısız bir doğum nasip etsin.
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün ♥️

Bende bağlatmak istiyorum ama yakın çevrem yapma diyor. 3 zaten sürpriz 4 olursa naparım. Çok kararsızım sen ne güzel kararını vermişsin
Yakın çevren eşinse pek tabi onu dinle derim ancak eşin dışında başkalarıysa; çok afedersiniz ama onlara ne? Buna karışma Hakkı eşiniz dışında kimde olabilir ki aklım almadı açıkçası 🙄
Sen hamile kalınca onlar mı çilesini çekecek son doğurunca onlar mı bakacak okutacak besleyecek 😒🤔

Ben ablamdan duyduğuma göre 1 hafta ama yengem 2 günde iyiyim demişti kişiye göre değişiyor sanırım. Geçmiş olsun 💐 inşallah geçer kısa sürede
Canım benim ilk sezaryende 7. Gün hala iki büklüm yürüyordum kalkarken çığlık çığlığa idim. Bunda ertesi gün ayaklandım ve bugün 8. Gün her işimi kendim hallediyorum ev süpür sil dahil.

X