2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Spinal anestezi sonrası baş ağrısı kurbanı olarak çocuğa zarar vermeyecek yeni ağrı kesiciler keşfetme çabasındayım normal dogurun arkadaşlar normal..
Ben de sipinal oldum baş ağrısı yaşamadım ama ödemin çok oldu ayaklarım bacaklarım fil gibi oldu çok zor hareket ediyordum bugün 10. günüm daha yeni yeni gidiyor herkesin vücudu farklı tepki gösteriyor demekki

Hoş geldin aramıza canım gözün aydın sağlıkla mutlulukla büyütürsün inşallah bebişini bizim bugün 10.gün ilk defa bu gece normal uyuya bildik zamanla alışıyor insan

Kızlar ya sezeryan bandajı çıktıktan kaç gün sonra duş aldınız? Ben hastaneden çıktığım ve bandajı çıkardığım gün duş aldım. Ama bandaj sonrası için bilgim yok çarşamba kontrolüm var. Dru da aramadım arasam mı

Aynen ben de 66 kilo ile M beden depent almıştım ama çok rahat olmadı en büyük bedenini alın bence de ilk gün de depent takıp sonra lohusa çamaşırıyla normal pede geçtim daha rahat oldu 10 gün sürdü kanamam bugün bitti gibi gecelik çok rahat gerçekten pijama giymedim ben de bir de bebek bezi tecrübemi söyleyim Molfix biraz kızarıklık yaptı ve biraz da büyük geldi o yüzden Prima ya geçtim daha küçük daha ince ve kızarıklık yapmadı bebeğime

Bak sen yaramaza uykusuzluk nöbetleri başladı desene sütün gelir merak etme artık olduğu kadar ne yapcam belli bi zaman sonra düzen kurulur zaten o da alışır boyu kilosu kaçmış öğrenebildin mi

Spinal ile epidüral arasındaki fark ney biliyor musun? Cumartesi anestezi doktoru bahsedecek ama merak ettim bin TL fiyat farkı da var

Benim.hastanem evime çok yakın yuruyerek 2 dk ben sadece kol çantamla gittim hatta bebek doğunca zaten onlar giydiriyor. Doğumdan sonra eşim gitti 2 dk valizi aldı geldi
Biz hastane için şehir değiştiriyoruz bir doktor uğruna, 1 saatlik bir mesafede hastanemiz. Ama ilk doğum, ondan rahatım ben de.

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah uzun ömürlü sağlıklı bir şekilde sevdikleriyle Eylül kızımızı İnşallah bizde sağlıkla kucağımıza alırız yavruları aminn

Yeni anneler, anne adayları selamlar.
Dün gece 4 tane iç çamaşırını ıslatacak kadar su geldi oluk oluk değil ama tutamadım. Yarım saat bekleyince geçti ben de hastaneye gittim.
Nstye bağlandım suyuma baktılar çatı muayenesi yaptılar. Suyumun gelmediğini, hamileliğin sonlarında böyle şeffaf su gibi akıntılar olabileceğini söylediler.
Gözden birşeylerin kaçmasından korkuyorum, bu durumu yaşayan oldu mu?
Gebelik haftası 38+1

Ayy ben bile heyecanlandımm ne güzel olmuşş bi gün bizede gelecek o sancı çook az kaldıı bende evde sürekli hareket halindeyimm yürüyüşte yapıyorum. İnşallah ne zaman isterlerse kuzularımız gelir sağlıkla

Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah. Uzun ömürlü, hayırlı evlat olsun canım hiç pes etme bebek emdikçe geliyormuş süt. İnşallah bol bol olur hepimizin sütleri

Biogaia yi bize de dr verdi rahatlatır hergun ver dedi. aynen canım bende senin gibi kimyon çayı da veriyorum 1 çay kaşığı. erkek cocuk daha gazlı oluyo birde günde 1 defa mamasına 1 çay kaşığına yakin zeytinyagi akıtıyorum kakasını daha rahat yapiyo.

Spinal ile epidüral arasındaki fark ney biliyor musun? Cumartesi anestezi doktoru bahsedecek ama merak ettim bin TL fiyat farkı da var
Tam teknik farkı bilmiyorum, doktor anlatmıştı ama çok dikkatle dinlemedim. Bizim hastanede spinal var, doktor epidural’in gereksiz pahalı olduğunu söyledi ve spinalle çok iyi uyuştuğunu söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…