2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya ishalimde var ondanmi bilmiyorumki gidince hicbirsey cikmiyor nst dum düz çizgi oluyor ılık bir duş alayım yürüyeyim eğer geçmez artarsa dediğin gibi gideceğim zaten ilk doğum olacak yetişememe olmaz sanırım

Doğru ya ilk doğum, benim de sancım sabahtan aksam üzerine hemen hemen sürmüştü, ikincisinde baya azalıyor sancı süresi . Bence yine de senin doğum sancın gibi geldi bana, ihmal etme

Hastane önlüğü giydiriyoruz demişlerdi ama sancı odasına geçince giydirirler herhalde diye düşündüm. Almıyorum bir şey o zaman ya, bakarız hastanede.

fuzuli_ inşallah hastanedesindir hayırlısıyla, haftan da gelmiş , dualarım seninle,
yok değilim ya. Öyle düzenli bir şey yok, tam da anlamadım zaten. Sanki belim ağrıyor ve o vuruyor gibi. Şimdi bir yürüyüşe çıkacağız. Bakalım, artarsa giderim hastaneye. Ama hiç doğum gibi gelmiyor bana. Yorgunluk falan diye düşünüyorum.

Hastane önlüğü giydiriyoruz demişlerdi ama sancı odasına geçince giydirirler herhalde diye düşündüm. Almıyorum bir şey o zaman ya, bakarız hastanede.
Benim.hastanem evime çok yakın yuruyerek 2 dk ben sadece kol çantamla gittim hatta bebek doğunca zaten onlar giydiriyor. Doğumdan sonra eşim gitti 2 dk valizi aldı geldi

Şu an kimsede ses yok. Sanırım 15'ine kadar hepiniz bebişlerinize kavuşursunuz. Biz de @UkaderU ile 10 gün burda doğum hikayeleri okur tebrik ederiz.
Valla ummadık taş baş yarar bak öyle diye diye hiç olmayacak kişiler doğurdu belli olmaz bu işler

Ay neymiş o damlanın adı
Beslak damla ama bununla mutlaka süt çayını iç. Ben humana almadım aktar önermişti kızımda da onu içtim şimdi.de ondan yapiyorum. 1 cay kasigi tane kimyon, 1 çay kaşığı anason, 1 tatlı kaşığı rezene, 1 tutam yaklaşık 1 tatlı kaşığı ısırgan. 1.kupaya demleyip ıciyorum günde 3 defa içsem.daha iyi ama yapacak fırsat yok 2 defa anca yapabiliyorum. Şifa olur inş birde bol su icebilirsen iyi olur

Doğru ya ilk doğum, benim de sancım sabahtan aksam üzerine hemen hemen sürmüştü, ikincisinde baya azalıyor sancı süresi . Bence yine de senin doğum sancın gibi geldi bana, ihmal etme
Inşallah doğum sancısıdır bende kucağıma alırim ama birkac saate agrim gececek gibime geliyor

Benimde cuma günü kasıktan başladı sonra kasılmam başladı ama bebek kanala iniyorumuş yalancı sancıymış.

Ya nasıl desem regl olacakmisim gibi agrim var geceden beridir karnımın altı ağrıyor oyle kasilmam falan yok
Yarın bi görün doktora. Ara ara benimde oluyor. Bebek kanala iniyormuş. Çok şükür açılmam yok. Bir hafta daha beklemek istiyorum ben. Belki senin bebek de kanala iniyordur.

Yarın bi görün doktora. Ara ara benimde oluyor. Bebek kanala iniyormuş. Çok şükür açılmam yok. Bir hafta daha beklemek istiyorum ben. Belki senin bebek de kanala iniyordur.
Benim bebiş zaten kanalda 2 cm aciklik rahim uzunlugu 20 mm idi hiç gercekten doguracakmisim gibime gelmiyor en son yine boyle bir agriyla gittim nst dumduzdu

Benim bebiş zaten kanalda 2 cm aciklik rahim uzunlugu 20 mm idi hiç gercekten doguracakmisim gibime gelmiyor en son yine boyle bir agriyla gittim nst dumduzdu
O zaman yürüyüş egzersiz falan yapmak lazım. Belki yardımcı olur gününde az kalmış ilk bebeğin mi ?

Gaz çok beter günde 1 çay kaşığı kimyon çayı veriyorum rüzgara iyi geliyo sanki birde dr bi damla verdi hergun ver rahat eder cocuk dedi
Canım bende 2 gün verdim kimyon çayı ve sab simplex diye bi damlayı hiç faydası olmadı bizde ağladı ayaklarını çeke çeke dün biogaia diye bir damlaya başladık bi tık daha rahattı baya tuvaletini de yaptı umarım yarayacaktır. Kimyon çayını yine de arada vermeyi düşünüyorum ama

Bende sabaha kadar uyudum uyandım. Normalde gece bebek çok hareketli olup uyandırırdı beni bu gece hareketsiz uyudu şaşırdım bende. Şimdi minik minik hareketlendi. Son günlerinin keyfini çıkarıyor galiba

Çok teşekkür ederim kreme baktım şimdi de gerçekten denenir işe yarar gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…