2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yani kasıklarım çok ağrıyor yürürken çok ağrım var bacak arasında. Genelde suyumu bekliyorum ya anca öyle giderim hastaneye. Daha 1 haftam var. Keşke test olsam negatif çıksa bitse. Doktora felan giderdim ne güzel
Inşallah göz açıp kapatana kadar geçer hemen. Karantinan bitsinde öyle gelsin bebiş inşallah. Bizim zamanımızda 10 gündü karantina ama eşim 10.gün pozitif çıkmıştı 14.gün negatif oldu o yüzden en iyisi 14 gün sonunda test vermek

Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu? Koyduysanız ne koydunuz veya çocuk doktoru mu önerdi doğum sonrası nasıl oldu ne önerdi?
Ben bebelac gold aldım küçük boy bakalım iyi gelicek mi. Uzun vadeli kullanıma geçince humana ya da evolvia almayı düşünüyorum.

Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu? Koyduysanız ne koydunuz veya çocuk doktoru mu önerdi doğum sonrası nasıl oldu ne önerdi?
Koymayı düşünmüyordum ama alacağım sanırım çünkü uzamış sarılık denen şey yeterli kalori alamayan sırf anne sütüyle beslenen bebeklerde daha çok oluyormuş. Kızım öyleydi ve sarılık olmuştu. Markasına ve neyle vereceğime karar vermedim ama.

Ben koyacağım mama . Hatta mama çok araştırdım en iyi olarak frisolac buldum ama maalesef türkiye de stokta yok. Onun garici evolvia veya golden almayı düşünüyorum kızkardeşim yenidoğan yoğunbakımında. Bu mamaları o önerdi

Koymayı düşünmüyordum ama alacağım sanırım çünkü uzamış sarılık denen şey yeterli kalori alamayan sırf anne sütüyle beslenen bebeklerde daha çok oluyormuş. Kızım öyleydi ve sarılık olmuştu. Markasına ve neyle vereceğime karar vermedim ama.
Ben de koyacağım sarılık için mama takviyesi yapmak lazımmış . Kızkardeşinde yenidoğanda ya o önerdi frisolac ama bulamıyorum hiç bir yerde . Onun dışında evolvia ve golden önerdi aklında bulunsun canım

Ben de koyacağım sarılık için mama takviyesi yapmak lazımmış . Kızkardeşinde yenidoğanda ya o önerdi frisolac ama bulamıyorum hiç bir yerde . Onun dışında evolvia ve golden önerdi aklında bulunsun canım
Eskiden hipp öneriyorlardı ama tabii ki kardeşinin önerisi daha önemli canım sağolasın. Kızım asla biberon kaşık emzik vs almadığı için bi yudum mama verememiştik. Bu emzirme ve mama olayı tamamen sürpriz gibi. 🤷🏻‍♀️

Eskiden hipp öneriyorlardı ama tabii ki kardeşinin önerisi daha önemli canım sağolasın. Kızım asla biberon kaşık emzik vs almadığı için bi yudum mama verememiştik. Bu emzirme ve mama olayı tamamen sürpriz gibi. 🤷🏻‍♀️
Hip de duydum oda iyi diyordu . Ya evet bakalım bizim bebişler nasıl yapacak bu arada 36 olduk 🤩

Ağustos 3 ay sürmüştü, Eylül'ün ilk haftası da 1 ay sürdü. Böyle böyle 2 senedir falan hamileyim. Fıtratımda bir gram sabır yokmuş benim. Yarın 36+0 🤗
Ohooo senin bir de benim gibi nişanın gelse zorla kendini doğurtursun bu sabırsızlıkla 🤣🤣🤣 bak bana 10 gündür bekliyorum bir gelmeyen suyum kaldı 🤣

Hip de duydum oda iyi diyordu . Ya evet bakalım bizim bebişler nasıl yapacak bu arada 36 olduk 🤩
Evettt 💃✌️ 12'yi geçti çok şükür gördük 36'yı. Artık bu haftada ne oluyormuş diye okuyunca bebeğin şurası gelişti bu oluştu falan yazmıyor hep doğumla ilgili şeyler yazıyor. İnşallah güzelce tamamlamıilardır gelişimlerini. En uzun ihtimalle son 20. ❤️

Ohooo senin bir de benim gibi nişanın gelse zorla kendini doğurtursun bu sabırsızlıkla 🤣🤣🤣 bak bana 10 gündür bekliyorum bir gelmeyen suyum kaldı 🤣
Kesin öyle olurdum. Bu kez neden böyle oldum inan ben de anlamadım, normalde de tez canlı biriyim hadi her şey hemen olsun derim ama burda bebeğin durması onun için daha iyi bunu bile bile sabırsızlanmam çok mantıksız. 😂

Kesin öyle olurdum. Bu kez neden böyle oldum inan ben de anlamadım, normalde de tez canlı biriyim hadi her şey hemen olsun derim ama burda bebeğin durması onun için daha iyi bunu bile bile sabırsızlanmam çok mantıksız. 😂
Bende çok tez canlıyım hemen her şey olsun isterim 😅 azıcık daha sabredelim ne kadar durursa o kadar iyi bizim için 😅 herkes doğurdu ya ondan bizde bir an önce kavuşmak istiyoruz bence😍

Bende çok tez canlıyım hemen her şey olsun isterim 😅 azıcık daha sabredelim ne kadar durursa o kadar iyi bizim için 😅 herkes doğurdu ya ondan bizde bir an önce kavuşmak istiyoruz bence😍
İnşallah en hayırlı zamanda gelsinler. 🥰 Evet aslında Ekim Anneleri grubunda olmam lazımdı orda pek doğum yapan yok henüz :)

Gumus kapaklar baya iyi geldi bana cunku bebek beni de emzik gibi kullaniyor, emzirme surelerini 15 er dakikaya dusurmeye calisiyorum. Hemsire kapktan once lansinoh demisti ama ona donunce ilerler gibi oldu. Eger denemediysen gumus kapak oneririm🤗
Teşekkür ederim canım deneyeceğim ♥️🙏

Evettt 💃✌️ 12'yi geçti çok şükür gördük 36'yı. Artık bu haftada ne oluyormuş diye okuyunca bebeğin şurası gelişti bu oluştu falan yazmıyor hep doğumla ilgili şeyler yazıyor. İnşallah güzelce tamamlamıilardır gelişimlerini. En uzun ihtimalle son 20. ❤️
Ay evet ya bende heyecanla hemen okuyorum ama dediğin gibi artık doğumla ilgili şeyler yazıyor 😁 evet en uzun ihtimalle son 20 ne mutlu 🙏🏻🧿🥰

Şu an kimsede ses yok. Sanırım 15'ine kadar hepiniz bebişlerinize kavuşursunuz. Biz de UkaderU UkaderU ile 10 gün burda doğum hikayeleri okur tebrik ederiz. 🥰🤗
Evet yaa sanırım sizleri biz yollıycaz doğuma aysin ile😁 doğumları okuruz eylül annelerinin son doğuranları biz olarak dükkanı kapatırız 😁

X