2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tombik bebis geliyor masallah kuzuya
Ya yanakları sudan tombul duruyor tombul değil dedi doktor boyutuna göre zayıfmış iri kemikliymiş çünkü umarım yanakları tombiştir ya ama ben bi salaklık yaptım 20 şey aldıysam 12 sini yenidoğan aldım diyebiliriz. Oysaki başından beri iri olacağını biliyorduk bu gidişte biraz daha durup uzarsa giysilerine sığmayacak keşke 0-3 ay alsaydım çoğunluğu kafamı nerelere vuraaaam beyfendi daha şimdiden 50 cm olmuş günümüz çocukları uzun oluyor hızlı büyüyor bir de...

Bence kilosu cok cok iyi maşallah

Kilosu güzel bence annesi bu bebişler bir hafta az bir hafta çok alarak bizimle oynuyorlar hem doğana kadar biraz daha alır kocaman olur, doğum şeklide hangisi sağlıklıysa o şekilde olsun inşallah

Kızlar kilosu bence de iyi de bu hafta biraz az almasına üzüldüm azıcık. Doğum şekli konusunda da kendimi sezeryan fikrine de alıştırdım artık. Yeter ki sağlıcakla kucağımda olsun.

Sağlıkla gelsin bizimki de girmedi kanala. Cuma günü kontrol var, ben de bekliyorum heyecanla. 39 bitiyor ama artık, pek vakit de kalmadı.

Ben de bir yandan gününde doğsun diyorum. Bir yandan artık doğsun da kokusunu içime çekeyim diyorum. Sonra karnımdaki kıpırtılar olmayacak diye üzülüyorum. Sonra rahat hareket edeceğim diye seviniyorum. Şaşkına çevirdi bu kız beni.

29 ağustosta 3000 kiloydu
24 ağustosta 2800 kiloydu
18 ağustosta 3200 kiloydu

Kiloya çokta şey etmemek gerekiyor tartı değil sonuçta doğru ölçmüyor ablamada 3 kiloyu gecmis beben ohoo dediler cocuk 2500 dogdu

Sağlıkla gelsin bizimki de girmedi kanala. Cuma günü kontrol var, ben de bekliyorum heyecanla. 39 bitiyor ama artık, pek vakit de kalmadı.
Amin Gününü dolduruyor sanırım seninki de. Kanala girmedi, gelecek gibi durmuyor dedi ama belli de olmaz biranda suyun gelir başlar doğum dedi. Hiç belli olmuyor gerçekten. Sağlıcakla gelsin de, varsın gününde gelsin.

Ben de yenidoğan az aldım diye düşünüyordum, uyardılar beni. Biraz büyük giyse bir şey olmaz dediler. Çok mantıklı, hiç aklıma gelmemişti üzülme, yapacak bir şey yok. Sevdiklerinle fotoğraf çektirirsin ilk günler, hatıra olur zaten küçük doğsa da, çok uzun süre giyemeyecekti. Sağlıkla gelsin, tek derdiniz kıyafet olsun

Az önce ilk defa bir sancı geldi, çok mutlu oldum aynen, sağlıkla gelsinler de artık nasıl isterlerse öyle gelsinler

Orası öyle tabi de ben işlevsiz alışveriş yapmayı sevmiyorum en azından bir süre kullanamayınca kötü hissediyorum kendimi gerçi aldıklarım da bu huyumdan dolayı böyle özel tatlı tatlı takımlar değil düz renksiz desensiz sıcak tutsun işini görsün yeter mantığında şeyler çok imrendim burda bebeğine özel takım yaptıranları görünce de benim içim el vermedi alamadım kendimi büyüyünce kendi giysilerini seçer diye telkin ediyorum anca yenidoğanı ufak doğar diye aldım bir de e be süper kafalı sen minyonsun eşin iri bebek iri de olabilir diye geçirmemişim hiç kafamdan kafa kalmamış bende gebelik başından beri şimdi kafamı toparlamaya başladıkça farkediyorum

BURDA BÜTÜN GEBE ABLALARIMA SESLENİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN BANADA DUA EDİN BAT 2 var HEYECANLA BEKLİYORUM TUTMUŞTUR BUSEFER DİYE Nolur DUA EDİN
Bat 2 ne demek ne tutmuştur anlamadim ki. Ama inşallah tutmuştur rabbim gönlüne göre versin

Bat 2 ne demek ne tutmuştur anlamadim ki. Ama inşallah tutmuştur rabbim gönlüne göre versin
BEKLEDİĞİM ADET TARİHİM 3 Eylül insallah BEBEK TUTMUŞTUR yani adet olmam insallah

Hemen hemen aynı çıkmış kuzum bebişlerimiz sağlıkla gelsinler inşallah

BEKLEDİĞİM ADET TARİHİM 3 Eylül insallah BEBEK TUTMUŞTUR yani adet olmam insallah
Beta hcg tutup tutmadığı anlaşılmazmi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…