2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy maşallah size annesi yaa Çok şükür sağlıkla kavuştunuz ne güzel. Rabbim bize de nasip etsin inşallah o aşkı yaşamayı

Bak yapıyorum o zaman En başından beri seninki bekleyecek hissediyordum. En azından 1 hafta kalaya kadar bekleyecek diye içime doğuyor
Ohh ohh hadi inşallah o zaman ne kadar durursa benim için o kadar iyi valla inşallahhh hissettiğin gibi olur

Selam kızlar, az önce kontrolden çıktım. FL gelişimi yavaşlamış hatta durmuş. Birde az kilo almış, 2460 Gr bugün. Haftasına göre 360 Gr eksik dedi. Riske atmayalım haftaya cuma, 37+0 da alalım dedi. Beklersek bebek kronik strese girer dedi Demekki stres anne karnında başlıyormuş Cuma günü diğer doktorumda NST ve kontrol var, kesin kararı 2 doktorum konuşup karar verecek.

Oy masallah gayet iyi bence benimki gecen hafta 2600dü daha. Cuma kontrol var 3ü bulacağını hic sanmıyorum bak senle aynıyız. Olsun sağlıklı olsunlar da ayy benim dr hic sezeryan gününden bahsetmiyodu 39a kadar beklerse bekler beklemezse alırız artık dedi sadece ama bu hafta ısrar edicem bana bi gün versin gün saymak istiyorum

Bir de ben çok çektim mide boğaz yanmasından şişelerce gaviscon içtim hep bugün mesela ilk defa miğdem yada boğazım yanmadı salçalı yemek yediğim de
Evet o yanmalarin azalması indiginin belirgin bir göstergesi bence de. Ben de baya yanma sıkıntısı yaşamıştım 7-8. Aylarda bir iki haftadır bir anda kesildi neredeyse. Yemek de yiyemiyordum yerim yok diye şimdi hey gidi camislar gibi indi yani anladım ben de.

Ben de bugün 37+5 olarak kontrole gidicem bakalım benim doktorum baya beklemek taraftarı doğum için. Hatta en doğrusu böyle hafif hafif normal doğum sancıların başladığı zaman almak istiyorum diyor tam bebek de gelmek istediği zaman diyo. Bakalım annem beni 42+larda suni sancı ile doğurmuş bilemedim benimki nasıl olur

Ya bir de ne sorucam bu deneyimli annelere gelsin. Son ultrasondaki kilo ölçümünüz ile doğum kilosu benzer miydi çok fark var mıydı? Yani 200-300 Gr kadar fark çıkabileceğini biliyoruz hatta çoğunun ultrasondan fazla çıkıyor merak ettiğim konu ultrasonda görünenden az çıkan oldu mu aranizda?

Bende sizinle benzer durumdayım ac ilerlemiyor bizde de kilo alımı yavaş cuma kontrolüm var sanrim bizim kızı da erken alacak doktor gelisim yoksa

Sonunda tarih belli oldu demek bence kilosu gayet iyi bak benimki daha 3 olamadı daha vaktinde var biraz daha alır hic merak etme

Benimde bir önceki hafta çok az almıştı 120 gr ve ilk kez gelişimi geri düşmüştü ama bu hafta toparladı. Seninde Insallah 37. Haftaya kadar biraz daha büyüyecektir. Yeter ki sağlıkla gelsin küçük olsun boşver

Benim 200-300gr daha az doğmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…