2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kime fazla dayanmaz dediysek hala doğurmadı farkında mıyız 😅 mesela ben ha gittim ha gidiyorum diye diye 1 haftadır doğurmadım ama nişanı gelmeden az sancısı olan patır patır doğurdu 🤣🤣
Tahminlerim konusunda beni tereddüte siz düşürdünüz 😂 Neyse yine de tahminde bulunmayim, ne olur ne olmaz. 😂😂😂

Amiiin inşallah canım 😘🥰🥰 çocukla taşınmak zor olmayacak mı kuzum
Bende çocuk bu üçüncü 🤭🤭🤭 11 ve 2.5 yas daha var. Zor ama imkansız değil. Annem gelicek yardıma napıyım mecbur. Okul uzakta ve okula yakın gecen yıldan beri arıyorum. Servis ler almıs basını gitmiş. Kız en azından yürüyerek gider gözümün önünde olur. Bir şekilde toplanırız inşallah. 🥰👻👻

Kızlar ben doğurdum epidural sezeryan. Suyum gelmişti ama açıklık 1 cm hiç sancı da çıkmadı. Bebeğin kalp atışları da normalden yavaştı. Dr ilki de sezeryan hiç riske girmeyelim gel doğurtayım seni dedi. Hemen ekini topladı akşam 9.30 da Adelimi kucağıma aldım. Benim kistler vardı komple onları temizledi. Ancak yine rahmim kasılma problemi oldu yine suni sancı verdiler ben ikidir hem sezeryan ağrısı hem sancı ilke boğuşuyorum. Ama iyiyiz ikimizde 2800 sanırım kilosu bir şey demediler yarın söylerler heralde boyunu kilosunu. Sütüm geldi kuzum emdi baya. Şimdi uyuyor çok minnak ya görseniz şuan aşk yaşıyorum uyuyamıyorum ona bakmaktan
Gözun aydın olsun Rabbim analı babalı buyutsun

Bende çocuk bu üçüncü 🤭🤭🤭 11 ve 2.5 yas daha var. Zor ama imkansız değil. Annem gelicek yardıma napıyım mecbur. Okul uzakta ve okula yakın gecen yıldan beri arıyorum. Servis ler almıs basını gitmiş. Kız en azından yürüyerek gider gözümün önünde olur. Bir şekilde toplanırız inşallah. 🥰👻👻
Allah yardımcın olsun kuzum , maşallah çocuklarına ☺️ Bende hamileyken ev taşımıştım kızımda çok yorucuydu ama şükür 2 günde yerleşmiştik 😂

Kızlar ben doğurdum epidural sezeryan. Suyum gelmişti ama açıklık 1 cm hiç sancı da çıkmadı. Bebeğin kalp atışları da normalden yavaştı. Dr ilki de sezeryan hiç riske girmeyelim gel doğurtayım seni dedi. Hemen ekini topladı akşam 9.30 da Adelimi kucağıma aldım. Benim kistler vardı komple onları temizledi. Ancak yine rahmim kasılma problemi oldu yine suni sancı verdiler ben ikidir hem sezeryan ağrısı hem sancı ilke boğuşuyorum. Ama iyiyiz ikimizde 2800 sanırım kilosu bir şey demediler yarın söylerler heralde boyunu kilosunu. Sütüm geldi kuzum emdi baya. Şimdi uyuyor çok minnak ya görseniz şuan aşk yaşıyorum uyuyamıyorum ona bakmaktan
Rahim temizlenmesi toparlanması daha iyi olur çunku sancının çok faydası oluyor bende de bir yarım saat devam etmişlerdi suni sancıya bebek çıktıktan sonra rahimi kasan bir ilaç verdi kanamayı kolaylaştıran normal doğum gibi kolay toparlanırsın inş

Ay bilmiyorum ama büyükkende bukadar germe hareketi yapınca insanın canı çok yanıyormuş. Eşim bile dedi, kızlar da senin karnın hiç yoktu, kibar kibar hareket ediyorlardı bu bomba tasıyorsun gibi kocaman bide dışarıdan hareket belli oluyo 😂😂 mide ilacı içmekten helak oldum bugün. Midem oyuncak oldu resmen 👻
Yaa sormas benimki de öyle. Otursam 15-20 dk oturabiliyorum kaldırıyo resmen. Evde bi iki tur atıyorum sonra yine 20 dk otur kalk. Neyse spor yaptırıyo oğluşum sanırım bana. Bunlar bize hep alıştırma🤣🤣

Kızlar kızım doğumdan 12 de çıktım. Şükür ikimiz de iyiyiz 😊 Oğlum da geldi gördü beni. Anne niye uzanıyorsun kalksana, bak artık Kübra Nur karnında değil dedi 😂 Biraz daha toparlanınca yazacağım inşallah 😊
Ayy canım çok şükür ne güzel haberler❤😍Rabbim ananlı babalı büyütsün🌸 Sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah🥰 Tatlış Oğluna da sağlıklı uzun ömürler diliyorumm❤️

Çok şükür eylul ayını gördük 🌼 eylülü görseydim sonraki günleri kâr sayıcam diyodum, cok şükür erken dogum riskini atlatiyoruz bu haftasonunda, miniğim uslu durdu biraz bekledi. Allah hepimizin evlatlarini bağışlasın sağ salim kavuşmamızı hayırla mutlulukla hep sağlıkla büyütmemizi nasip etsin 😊♥️
Amin canım inşallah 🥰❤️

X